SASKI INFANTIL NESKAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Hurrengo partidua
23-2-2019 10:20
Escudo equipo Antigua Luberri KEAntigua Luberri KE
Escudo equipo CB ERROIBIDECB ERROIBIDE


Foto SASKI-INFANTIL-NESKAK

Teknikariak



INF HAUNDI NESKAK 7 multzoa

BEBKBK
PtJEtxekoaBisitariaOsoaPt
IEGEIKGKIKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo BERA BERA SANTA CLARABERA BERA SANTA CLARA105203050248152
2Escudo LEK OINTXELEK OINTXE95202141251131
3Escudo ZAST LA SALLEZAST LA SALLE95301141236119
4Escudo GOIRRE KEGOIRRE KE95202141226185
5Escudo CB ERROIBIDECB ERROIBIDE85211132172175
6Escudo BKL AGORTABKL AGORTA75111223189171
7Escudo AÑORGA SASKIBALOIAAÑORGA SASKIBALOIA75210223197196
8Escudo HONDARRIBIA IKASBASKETHONDARRIBIA IKASBASKET75121123166167
9Escudo TAKE ORIA ELECTRICIDADTAKE ORIA ELECTRICIDAD75210223189195
10Escudo BERA BERA URGULLBERA BERA URGULL75022123163202
11Escudo LEZO INSTITUTOALEZO INSTITUTOA5503020596266
12Escudo ANTIGUA LUBERRI KEAANTIGUA LUBERRI KEA5502030590264

Egutegia

Jardunaldia 113-Enero
HONDARRIBIA IKASBASKET4219ANTIGUA LUBERRI KEA
BERA BERA URGULL1933BKL AGORTA
BERA BERA SANTA CLARA4139GOIRRE KE
ZAST LA SALLE3724LEK OINTXE
TAKE ORIA ELECTRICIDAD3616LEZO INSTITUTOA
CB ERROIBIDE3527AÑORGA SASKIBALOIA
Jardunaldia 227-Enero
AÑORGA SASKIBALOIA4223HONDARRIBIA IKASBASKET
LEZO INSTITUTOA2050CB ERROIBIDE
LEK OINTXE5432TAKE ORIA ELECTRICIDAD
GOIRRE KE3633ZAST LA SALLE
BKL AGORTA4142BERA BERA SANTA CLARA
ANTIGUA LUBERRI KEA2255BERA BERA URGULL
Jardunaldia 32-Febrero
HONDARRIBIA IKASBASKET2930BERA BERA URGULL
BERA BERA SANTA CLARA4816ANTIGUA LUBERRI KEA
ZAST LA SALLE5223BKL AGORTA
TAKE ORIA ELECTRICIDAD3741GOIRRE KE
CB ERROIBIDE1651LEK OINTXE
AÑORGA SASKIBALOIA6716LEZO INSTITUTOA
Jardunaldia 410-Febrero
LEZO INSTITUTOA2047HONDARRIBIA IKASBASKET
LEK OINTXE5622AÑORGA SASKIBALOIA
GOIRRE KE4435CB ERROIBIDE
BKL AGORTA5922TAKE ORIA ELECTRICIDAD
ANTIGUA LUBERRI KEA857ZAST LA SALLE
BERA BERA URGULL3161BERA BERA SANTA CLARA
Jardunaldia 517-Febrero
HONDARRIBIA IKASBASKET2556BERA BERA SANTA CLARA
ZAST LA SALLE5728BERA BERA URGULL
TAKE ORIA ELECTRICIDAD6225ANTIGUA LUBERRI KEA
CB ERROIBIDE3633BKL AGORTA
AÑORGA SASKIBALOIA3966GOIRRE KE
LEZO INSTITUTOA2466LEK OINTXE
Jardunaldia 624-Febrero
LEK OINTXE-HONDARRIBIA IKASBASKET
GOIRRE KE-LEZO INSTITUTOA
BKL AGORTA-AÑORGA SASKIBALOIA
ANTIGUA LUBERRI KEA-CB ERROIBIDE
BERA BERA URGULL-TAKE ORIA ELECTRICIDAD
BERA BERA SANTA CLARA-ZAST LA SALLE
Jardunaldia 710-Marzo
HONDARRIBIA IKASBASKET-ZAST LA SALLE
TAKE ORIA ELECTRICIDAD-BERA BERA SANTA CLARA
CB ERROIBIDE-BERA BERA URGULL
AÑORGA SASKIBALOIA-ANTIGUA LUBERRI KEA
LEZO INSTITUTOA-BKL AGORTA
LEK OINTXE-GOIRRE KE
Jardunaldia 824-Marzo
GOIRRE KE-HONDARRIBIA IKASBASKET
BKL AGORTA-LEK OINTXE
ANTIGUA LUBERRI KEA-LEZO INSTITUTOA
BERA BERA URGULL-AÑORGA SASKIBALOIA
BERA BERA SANTA CLARA-CB ERROIBIDE
ZAST LA SALLE-TAKE ORIA ELECTRICIDAD
Jardunaldia 931-Marzo
HONDARRIBIA IKASBASKET-TAKE ORIA ELECTRICIDAD
CB ERROIBIDE-ZAST LA SALLE
AÑORGA SASKIBALOIA-BERA BERA SANTA CLARA
LEZO INSTITUTOA-BERA BERA URGULL
LEK OINTXE-ANTIGUA LUBERRI KEA
GOIRRE KE-BKL AGORTA
Jardunaldia 107-Abril
HONDARRIBIA IKASBASKET-BKL AGORTA
ANTIGUA LUBERRI KEA-GOIRRE KE
BERA BERA URGULL-LEK OINTXE
BERA BERA SANTA CLARA-LEZO INSTITUTOA
ZAST LA SALLE-AÑORGA SASKIBALOIA
TAKE ORIA ELECTRICIDAD-CB ERROIBIDE
Jardunaldia 1114-Abril
CB ERROIBIDE-HONDARRIBIA IKASBASKET
AÑORGA SASKIBALOIA-TAKE ORIA ELECTRICIDAD
LEZO INSTITUTOA-ZAST LA SALLE
LEK OINTXE-BERA BERA SANTA CLARA
GOIRRE KE-BERA BERA URGULL
BKL AGORTA-ANTIGUA LUBERRI KEA