Entrenamenduak

Denboraldi entrenamenduak

TaldeAstelehenaAstearteaAsteazkenaOstegunaOstiralaLarunbata
FUTBOL ESKOLA 09 ETA 10
INFANTIL TXIKI MUTILAK15:30 - 16:3015:30 - 16:30
Zelaia / Aldagela / / Berio Futbol Zelaia / / Berio Futbol Zelaia / /
FUTBOL INF MUT 1º MAILA15:30 - 16:3015:30 - 16:30
Zelaia / Aldagela / / Berio Futbol Zelaia / / Berio Futbol Zelaia / /
FUTBOL INFANTIL NESKAK15:30 - 16:3015:30 - 16:30
Zelaia / Aldagela / / Berio Futbol Zelaia / / Berio Futbol Zelaia / /
FUTBOL KADETE NESKAK16:00 - 17:3016:00 - 17:30
Zelaia / Aldagela / / Berio Futbol Zelaia / / Berio Futbol Zelaia / /
FUTBOL KADETE MUTILAK15:30 - 16:3016:00 - 17:3016:00 - 17:30
Zelaia / AldagelaBerio Futbol Zelaia / / Berio Futbol Zelaia / / Berio Futbol Zelaia / /
FUTBOL JUBENIL MUTILAK16:30 - 17:3018:00 - 19:3018:00 - 19:30
Zelaia / AldagelaBerio Futbol Zelaia / / Berio Futbol Zelaia / / Berio Futbol Zelaia / /
FUTBOL ERREG MUTILAK20:30 - 22:0021:00 - 22:30
Zelaia / Aldagela / Berio Futbol Zelaia / / / Berio Futbol Zelaia / /
ARETO FUTBOL JUB MUT20:30 - 21:3019:30 - 20:30
Zelaia / AldagelaPaco Yoldi / Paco Yoldi / / / / /
ARETO FUTBOLA KAD GIZ
Senior Neskak A
Senior Mutilak A
Euskadiko Liga
Senior Mutilak B
Junior Mutilak19:30 - 20:3019:30 - 20:30
Zelaia / AldagelaBenta Berri Kiroldegia / / / / Benta Berri Kiroldegia / /
Kadete Mutilak18:30 - 19:3018:30 - 19:30
Zelaia / AldagelaBenta Berri Kiroldegia / / Benta Berri Kiroldegia / / / /
Kadete Neskak 0515:30 - 17:0015:30 - 17:00
Zelaia / Aldagela / Benta Berri Kiroldegia / / Benta Berri Kiroldegia / / /
Kadete Neskak 0618:00 - 19:3018:00 - 19:3015:30 - 17:00
Zelaia / Aldagela / Benta Berri Kiroldegia / / Benta Berri Kiroldegia / Antigua Luberri Kiroldegia / /
Infantil Mutilak 0716:00 - 17:0015:30 - 16:3015:00 - 16:00
Zelaia / AldagelaBenta Berri Kiroldegia / / Benta Berri Kiroldegia / / Benta Berri Kiroldegia / /
Infantil Mutilak 0816:00 - 17:0016:30 - 17:3016:00 - 17:00
Zelaia / AldagelaBenta Berri Kiroldegia / / Benta Berri Kiroldegia / / Benta Berri Kiroldegia / /
Infantil Neskak 0715:00 - 16:0015:30 - 17:0015:30 - 17:00
Zelaia / AldagelaBenta Berri Kiroldegia / Benta Berri Kiroldegia / / Benta Berri Kiroldegia / / /
Infantil Neskak 0815:00 - 16:0015:00 - 16:3015:00 - 16:30
Zelaia / AldagelaBenta Berri Kiroldegia / Benta Berri Kiroldegia / / Benta Berri Kiroldegia / / /
Alebin Mutilak17:00 - 18:00
Zelaia / Aldagela / / / / Antigua Luberri Kiroldegia / /
Alebin Neskak 0918:30 - 19:45
Zelaia / Aldagela / / / / Santa Teresa Ikastetxea / /
Alebin Neskak 1018:00 - 19:15
Zelaia / Aldagela / / / / Antigua Luberri Kiroldegia / /
Benjaminak17:30 - 18:30
Zelaia / AldagelaAntigua Luberri Kiroldegia / / / / / /
ARETO FUTBOLA DI

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa