SASKI INF TXIKI NESKAK A
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Hurrengo partidua
23-2-2019 9:30
Escudo equipo OSTADAR SKTOSTADAR SKT
Escudo equipo ANTIGUALUBERRI KE AANTIGUALUBERRI KE A


Foto SASKI-INF-TXIKI-NESKAK-A

Infantil Txiki nesk 6 multzoa

BEBKBK
PtJEtxekoaBisitariaOsoaPt
IEGEIKGKIKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo SASKI AXULARSASKI AXULAR10520305026571
2Escudo EKINTZAATCOSSGBCEKINTZAATCOSSGBC9521204122998
3Escudo ANTIGUALUBERRI KE AANTIGUALUBERRI KE A95301141217148
4Escudo BERA BERA zurriolaBERA BERA zurriola95113041150147
5Escudo BERA BERA MANTEOBERA BERA MANTEO84301040201100
6Escudo UGARO HERRI ESKOLAUGARO HERRI ESKOLA75121123166161
7Escudo SUPER AMARA OIARSO SKTSUPER AMARA OIARSO SKT64022022125121
8Escudo OSTADAR SKTOSTADAR SKT6402202285113
9Escudo ANTIGUA LUBERRI BANTIGUA LUBERRI B65120214121197
10Escudo BKL GAZTELUBKL GAZTELU65120214107212
11Escudo SAN BENITOSAN BENITO5502030586154
12Escudo ZAST ORIOZAST ORIO54100313113185
13Escudo TAKE TXINDOKITAKE TXINDOKI4401030457215
14Escudo AtsedenaAtsedena0000000000

Egutegia

Jardunaldia 113-Enero
ANTIGUA LUBERRI B1856SASKI AXULAR
SAN BENITO1118OSTADAR SKT
BERA BERA zurriola3431ZAST ORIO
BKL GAZTELU2746SUPER AMARA OIARSO SKT
EKINTZAATCOSSGBC6514TAKE TXINDOKI
Atsedena-BERA BERA MANTEO
ANTIGUALUBERRI KE A3423UGARO HERRI ESKOLA
Jardunaldia 227-Enero
UGARO HERRI ESKOLA3725ANTIGUA LUBERRI B
BERA BERA MANTEO5034ANTIGUALUBERRI KE A
TAKE TXINDOKI-Atsedena
SUPER AMARA OIARSO SKT1932EKINTZAATCOSSGBC
ZAST ORIO4826BKL GAZTELU
OSTADAR SKT2134BERA BERA zurriola
SASKI AXULAR547SAN BENITO
Jardunaldia 33-Febrero
ANTIGUA LUBERRI B2925SAN BENITO
BERA BERA zurriola1249SASKI AXULAR
BKL GAZTELU2238OSTADAR SKT
EKINTZAATCOSSGBC588ZAST ORIO
Atsedena-SUPER AMARA OIARSO SKT
ANTIGUALUBERRI KE A4316TAKE TXINDOKI
UGARO HERRI ESKOLA3556BERA BERA MANTEO
Jardunaldia 49-Febrero
BERA BERA MANTEO3623ANTIGUA LUBERRI B
TAKE TXINDOKI1948UGARO HERRI ESKOLA
SUPER AMARA OIARSO SKT3339ANTIGUALUBERRI KE A
ZAST ORIO-Atsedena
OSTADAR SKT846EKINTZAATCOSSGBC
SASKI AXULAR576BKL GAZTELU
SAN BENITO2027BERA BERA zurriola
Jardunaldia 517-Febrero
ANTIGUA LUBERRI B2643BERA BERA zurriola
BKL GAZTELU2623SAN BENITO
EKINTZAATCOSSGBC2849SASKI AXULAR
Atsedena-OSTADAR SKT
ANTIGUALUBERRI KE A6726ZAST ORIO
UGARO HERRI ESKOLA2327SUPER AMARA OIARSO SKT
BERA BERA MANTEO598TAKE TXINDOKI
Jardunaldia 624-Febrero
TAKE TXINDOKI-ANTIGUA LUBERRI B
SUPER AMARA OIARSO SKT-BERA BERA MANTEO
ZAST ORIO-UGARO HERRI ESKOLA
OSTADAR SKT-ANTIGUALUBERRI KE A
SASKI AXULAR-Atsedena
SAN BENITO-EKINTZAATCOSSGBC
BERA BERA zurriola-BKL GAZTELU
Jardunaldia 710-Marzo
ANTIGUA LUBERRI B-BKL GAZTELU
EKINTZAATCOSSGBC-BERA BERA zurriola
Atsedena-SAN BENITO
ANTIGUALUBERRI KE A-SASKI AXULAR
UGARO HERRI ESKOLA-OSTADAR SKT
BERA BERA MANTEO-ZAST ORIO
TAKE TXINDOKI-SUPER AMARA OIARSO SKT
Jardunaldia 817-Marzo
SUPER AMARA OIARSO SKT-ANTIGUA LUBERRI B
ZAST ORIO-TAKE TXINDOKI
OSTADAR SKT-BERA BERA MANTEO
SASKI AXULAR-UGARO HERRI ESKOLA
SAN BENITO-ANTIGUALUBERRI KE A
BERA BERA zurriola-Atsedena
BKL GAZTELU-EKINTZAATCOSSGBC
Jardunaldia 924-Marzo
ANTIGUA LUBERRI B-EKINTZAATCOSSGBC
Atsedena-BKL GAZTELU
ANTIGUALUBERRI KE A-BERA BERA zurriola
UGARO HERRI ESKOLA-SAN BENITO
BERA BERA MANTEO-SASKI AXULAR
TAKE TXINDOKI-OSTADAR SKT
SUPER AMARA OIARSO SKT-ZAST ORIO
Jardunaldia 1031-Marzo
ZAST ORIO-ANTIGUA LUBERRI B
OSTADAR SKT-SUPER AMARA OIARSO SKT
SASKI AXULAR-TAKE TXINDOKI
SAN BENITO-BERA BERA MANTEO
BERA BERA zurriola-UGARO HERRI ESKOLA
BKL GAZTELU-ANTIGUALUBERRI KE A
EKINTZAATCOSSGBC-Atsedena
Jardunaldia 117-Abril
ANTIGUA LUBERRI B-Atsedena
ANTIGUALUBERRI KE A-EKINTZAATCOSSGBC
UGARO HERRI ESKOLA-BKL GAZTELU
BERA BERA MANTEO-BERA BERA zurriola
TAKE TXINDOKI-SAN BENITO
SUPER AMARA OIARSO SKT-SASKI AXULAR
ZAST ORIO-OSTADAR SKT
Jardunaldia 1214-Abril
ANTIGUA LUBERRI B-OSTADAR SKT
SASKI AXULAR-ZAST ORIO
SAN BENITO-SUPER AMARA OIARSO SKT
BERA BERA zurriola-TAKE TXINDOKI
BKL GAZTELU-BERA BERA MANTEO
EKINTZAATCOSSGBC-UGARO HERRI ESKOLA
Atsedena-ANTIGUALUBERRI KE A
Jardunaldia 135-Mayo
ANTIGUALUBERRI KE A-ANTIGUA LUBERRI B
UGARO HERRI ESKOLA-Atsedena
BERA BERA MANTEO-EKINTZAATCOSSGBC
TAKE TXINDOKI-BKL GAZTELU
SUPER AMARA OIARSO SKT-BERA BERA zurriola
ZAST ORIO-SAN BENITO
OSTADAR SKT-SASKI AXULAR