AntiguaLuberri VsGaude

Escudo AntiguaLuberriARETO FUTBOLA DIEscudo Gaude

23-2-2019 16:00 / Pio Baroja kiroldegia (Donostia)Denak ikusi
TXINTXU GOZOTEGIA ISB VsANTIGUALUBERRI KE

Escudo TXINTXU GOZOTEGIA ISBSASKI SENIOR NESKAKEscudo ANTIGUALUBERRI KE

23-2-2019 18:00 / Azkoitia POL. (AZKOITIA)Denak ikusi
ANTIGUA LUBERRI KE VsAtsedena

Escudo ANTIGUA LUBERRI KEFUTBOL ERREG MUTILAKEscudo Atsedena

24-2-2019 0:00 / .Denak ikusi
AntiguaLuberri KE VsSporting de Herrera

Escudo AntiguaLuberri KEFUTBOL JUBENIL MUTILAKEscudo Sporting de Herrera

23-2-2019 19:15 / BERIO (H.Artificial) - DONOSTIADenak ikusi
ANTIGUALUBERRI KEA VsALDE ZAHARRA B

Escudo ANTIGUALUBERRI KEASASKI SENIOR MUTILAK AEscudo ALDE ZAHARRA B

23-2-2019 20:00 / Benta Berri KiroldegiaDenak ikusi
Antigua Luberri KE VsINTERNACIONAL CD

Escudo Antigua Luberri KESASKI SENIOR MUTILAK BEscudo INTERNACIONAL CD

23-2-2019 20:00 / Benta Berri KiroldegiaDenak ikusi
ANTIGUA LUBERRI KE VsSUMMA ALDAPETA

Escudo ANTIGUA LUBERRI KEARETO FUTBOL JUB MUTEscudo SUMMA ALDAPETA

24-2-2019 10:00 / Pio Baroja kiroldegia (Donostia)Denak ikusi
ANTIGUALUBERRI KE VsEASO 04 BERRI

Escudo ANTIGUALUBERRI KESASKI KADETE MUTILAKEscudo EASO 04 BERRI

22-2-2019 19:00 / Antigua-Luberri ArenaDenak ikusi
ANTIGUA LUBERRI KE VsATSEDENA

Escudo ANTIGUA LUBERRI KEFUTBOL KADETE MUTILAK AEscudo ATSEDENA

24-2-2019 0:00 / .Denak ikusi
ANTIGUA LUBERRI KE VsASTIGARRAGAKO MUNDARRO 2

Escudo ANTIGUA LUBERRI KESASKI INFANTIL MUTILAKEscudo ASTIGARRAGAKO MUNDARRO 2

23-2-2019 12:00 / Antigua-Luberri ArenaDenak ikusi
LENGOKOAK KE VsAntigua Luberri KE

Escudo LENGOKOAK KEFUTBOL KADETE MUTILAK BEscudo Antigua Luberri KE

23-2-2019 13:10 / CESAR BENITO (H.Artificial) - DONOSTIADenak ikusi
ANTIGUA LUBERRI KEA VsCB ERROIBIDE

Escudo ANTIGUA LUBERRI KEASASKI INFANTIL NESKAKEscudo CB ERROIBIDE

23-2-2019 10:20 / Antigua-Luberri ArenaDenak ikusi
LUBERRI STL VsEUSKALDUNA SD

Escudo LUBERRI STLFUTBOL KADETE NESKAKEscudo EUSKALDUNA SD

24-2-2019 10:30 / BERIO (H.Artificial) - DONOSTIADenak ikusi
OSTADAR SKT VsANTIGUALUBERRI KE A

Escudo OSTADAR SKTSASKI INF TXIKI NESKAK AEscudo ANTIGUALUBERRI KE A

23-2-2019 9:30 / Maialen Chourraut POL. Lasarte (LASARTE)Denak ikusi
ANTIGUA LUBERRI KE VsSANTO TOMAS LIZEOA

Escudo ANTIGUA LUBERRI KEFUTBOL 1º MAILA INF MUTEscudo SANTO TOMAS LIZEOA

23-2-2019 10:25 / BERIO (H.Artificial) - DONOSTIADenak ikusi
TAKE TXINDOKI TXIKI VsAntigua Luberri KE

Escudo TAKE TXINDOKI TXIKISASKI INF TXIKI NESKAK BEscudo Antigua Luberri KE

23-2-2019 9:00 / Usabal POL. Tolosa (TOLOSA)Denak ikusi
ANTIGUA LUBERRI KE VsLEINTZ ARIZMENDI KE

Escudo ANTIGUA LUBERRI KEFUTBOL INFANTIL NESKAKEscudo LEINTZ ARIZMENDI KE

24-2-2019 13:50 / BERIO-7 (H.Artificial) - DONOSTIADenak ikusi
ILINTXA SD VsANTIGUALUBERRI KE

Escudo ILINTXA SDINFANTIL TXIKI MUTILAKEscudo ANTIGUALUBERRI KE

24-2-2019 11:00 / BIKUÑA (H.Artificial) - LEGAZPIADenak ikusi
SANSE VsANTIGUA LUBERRI KE

Escudo SANSEFUTBOL ESKOLA 07Escudo ANTIGUA LUBERRI KE

24-2-2019 10:00 / PUIO (H.Artificial) - DONOSTIADenak ikusi
EASO 08 ORIAMENDI VsLUBERRIGBC

Escudo EASO 08 ORIAMENDISaski Eskola 08 NESKAKEscudo LUBERRIGBC

24-2-2019 12:00 / Jesuitas ikastetxean (Gros)Denak ikusi
AntiguaLuberri VsBillabona

Escudo AntiguaLuberriFUTBOL ESKOLA 08Escudo Billabona

24-2-2019 9:30 / BERIO (H.Artificial) - DONOSTIADenak ikusi
LIZEOTARRAK B VsJAKINTZA A

Escudo LIZEOTARRAK BSASKI JAKINTZA AEscudo JAKINTZA A

23-2-2019 9:00 / Santo Tomas LizeoaDenak ikusi
JAKINTZA B VsALTZA B

Escudo JAKINTZA BSASKI JAKINTZA BEscudo ALTZA B

23-2-2019 13:30 / Antigua-Luberri ArenaDenak ikusi
IBAI IKASTOLA A VsTHE ENGLISH SCHOOL B

Escudo IBAI IKASTOLA ASASKI IBAI AEscudo THE ENGLISH SCHOOL B

23-2-2019 9:00 / Antigua-Luberri ArenaDenak ikusi
SAN PATRICIO VsIBAI IKASTOLA B

Escudo SAN PATRICIOSASKI IBAI BEscudo IBAI IKASTOLA B

23-2-2019 11:15 / San Patricio Colegio InglésDenak ikusi