Artxibo historikoa

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak



KADETEEN OHOREZKO MAILA- 1 multzoa

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ANTIGUOKO KE 3012121212972974
2VASCONIA CD3011131230933573
3OSTADAR SKT3010321014863764
4HERNANI301014951824263
5REAL UNION CLUB SAD30645915493550
6ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE30843708474649
7MARTUTENE KE 30825717424048
8SANSE30717627594942
9AÑORGA KKE30726528456740
10HONDARRIBIA FE30735429495038
11TOLOSA CF 30429564476735
12EUSKALDUNA SD30627429354834
13TOURING KE30519537375934
14OIARTZUN KE30429348316227
15BILLABONA KE3022111113206812
16Antigua Luberri KE300312001511963

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
OIARTZUN KE32BILLABONA KE
VASCONIA CD90Antigua Luberri KE
MARTUTENE KE 20REAL UNION CLUB SAD
TOLOSA CF 12TOURING KE
AÑORGA KKE42EUSKALDUNA SD
ANTIGUOKO KE 12SANSE
HERNANI35OSTADAR SKT
HONDARRIBIA FE70ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 02
BILLABONA KE03HONDARRIBIA FE
Antigua Luberri KE02OIARTZUN KE
REAL UNION CLUB SAD02VASCONIA CD
TOURING KE12MARTUTENE KE
EUSKALDUNA SD22TOLOSA CF
SANSE80AÑORGA KKE
OSTADAR SKT42ANTIGUOKO KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE02HERNANI
Jardunaldia 03
BILLABONA KE10Antigua Luberri KE
OIARTZUN KE13REAL UNION CLUB SAD
VASCONIA CD51TOURING KE
MARTUTENE KE 11EUSKALDUNA SD
TOLOSA CF 14SANSE
AÑORGA KKE16OSTADAR SKT
ANTIGUOKO KE 30ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
HONDARRIBIA FE33HERNANI
Jardunaldia 04
Antigua Luberri KE11HONDARRIBIA FE
REAL UNION CLUB SAD50BILLABONA KE
TOURING KE11OIARTZUN KE
EUSKALDUNA SD13VASCONIA CD
SANSE12MARTUTENE KE
OSTADAR SKT11TOLOSA CF
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE21AÑORGA KKE
HERNANI49ANTIGUOKO KE
Jardunaldia 05
Antigua Luberri KE02REAL UNION CLUB SAD
BILLABONA KE01TOURING KE
OIARTZUN KE21EUSKALDUNA SD
VASCONIA CD41SANSE
MARTUTENE KE 14OSTADAR SKT
TOLOSA CF 26ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
AÑORGA KKE22HERNANI
HONDARRIBIA FE01ANTIGUOKO KE
Jardunaldia 06
REAL UNION CLUB SAD02HONDARRIBIA FE
TOURING KE30Antigua Luberri KE
EUSKALDUNA SD21BILLABONA KE
SANSE21OIARTZUN KE
OSTADAR SKT22VASCONIA CD
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE02MARTUTENE KE
HERNANI41TOLOSA CF
ANTIGUOKO KE 11AÑORGA KKE
Jardunaldia 07
REAL UNION CLUB SAD00TOURING KE
Antigua Luberri KE13EUSKALDUNA SD
BILLABONA KE21SANSE
OIARTZUN KE05OSTADAR SKT
VASCONIA CD23ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
MARTUTENE KE 00HERNANI
TOLOSA CF 03ANTIGUOKO KE
HONDARRIBIA FE50AÑORGA KKE
Jardunaldia 08
TOURING KE12HONDARRIBIA FE
EUSKALDUNA SD12REAL UNION CLUB SAD
SANSE80Antigua Luberri KE
OSTADAR SKT20BILLABONA KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE53OIARTZUN KE
HERNANI11VASCONIA CD
ANTIGUOKO KE 30MARTUTENE KE
AÑORGA KKE37TOLOSA CF
Jardunaldia 09
TOURING KE23EUSKALDUNA SD
REAL UNION CLUB SAD21SANSE
Antigua Luberri KE06OSTADAR SKT
BILLABONA KE01ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
OIARTZUN KE12HERNANI
VASCONIA CD23ANTIGUOKO KE
MARTUTENE KE 21AÑORGA KKE
HONDARRIBIA FE52TOLOSA CF
Jardunaldia 10
EUSKALDUNA SD31HONDARRIBIA FE
SANSE21TOURING KE
OSTADAR SKT11REAL UNION CLUB SAD
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE31Antigua Luberri KE
HERNANI41BILLABONA KE
ANTIGUOKO KE 31OIARTZUN KE
AÑORGA KKE02VASCONIA CD
TOLOSA CF 23MARTUTENE KE
Jardunaldia 11
EUSKALDUNA SD01SANSE
TOURING KE14OSTADAR SKT
REAL UNION CLUB SAD30ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Antigua Luberri KE03HERNANI
BILLABONA KE04ANTIGUOKO KE
OIARTZUN KE24AÑORGA KKE
VASCONIA CD31TOLOSA CF
HONDARRIBIA FE11MARTUTENE KE
Jardunaldia 12
SANSE63HONDARRIBIA FE
OSTADAR SKT10EUSKALDUNA SD
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE00TOURING KE
HERNANI31REAL UNION CLUB SAD
ANTIGUOKO KE 40Antigua Luberri KE
AÑORGA KKE10BILLABONA KE
TOLOSA CF 00OIARTZUN KE
MARTUTENE KE 23VASCONIA CD
Jardunaldia 13
SANSE11OSTADAR SKT
EUSKALDUNA SD10ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
TOURING KE03HERNANI
REAL UNION CLUB SAD00ANTIGUOKO KE
Antigua Luberri KE02AÑORGA KKE
BILLABONA KE34TOLOSA CF
OIARTZUN KE10MARTUTENE KE
HONDARRIBIA FE01VASCONIA CD
Jardunaldia 14
HONDARRIBIA FE04OSTADAR SKT
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE00SANSE
HERNANI40EUSKALDUNA SD
ANTIGUOKO KE 40TOURING KE
AÑORGA KKE03REAL UNION CLUB SAD
TOLOSA CF 21Antigua Luberri KE
MARTUTENE KE 10BILLABONA KE
VASCONIA CD60OIARTZUN KE
Jardunaldia 15
OSTADAR SKT20ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
SANSE13HERNANI
EUSKALDUNA SD04ANTIGUOKO KE
TOURING KE21AÑORGA KKE
REAL UNION CLUB SAD11TOLOSA CF
Antigua Luberri KE04MARTUTENE KE
BILLABONA KE03VASCONIA CD
OIARTZUN KE00HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 16
BILLABONA KE00OIARTZUN KE
Antigua Luberri KE27VASCONIA CD
REAL UNION CLUB SAD20MARTUTENE KE
TOURING KE12TOLOSA CF
EUSKALDUNA SD01AÑORGA KKE
SANSE04ANTIGUOKO KE
OSTADAR SKT12HERNANI
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE10HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 17
HONDARRIBIA FE11BILLABONA KE
OIARTZUN KE50Antigua Luberri KE
VASCONIA CD14REAL UNION CLUB SAD
MARTUTENE KE 31TOURING KE
TOLOSA CF 00EUSKALDUNA SD
AÑORGA KKE11SANSE
ANTIGUOKO KE 31OSTADAR SKT
HERNANI30ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 18
Antigua Luberri KE04BILLABONA KE
REAL UNION CLUB SAD01OIARTZUN KE
TOURING KE34VASCONIA CD
EUSKALDUNA SD20MARTUTENE KE
SANSE01TOLOSA CF
OSTADAR SKT32AÑORGA KKE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE02ANTIGUOKO KE
HERNANI41HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 19
HONDARRIBIA FE10Antigua Luberri KE
BILLABONA KE03REAL UNION CLUB SAD
OIARTZUN KE02TOURING KE
VASCONIA CD31EUSKALDUNA SD
MARTUTENE KE 32SANSE
TOLOSA CF 54OSTADAR SKT
AÑORGA KKE32ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
ANTIGUOKO KE 32HERNANI
Jardunaldia 20
REAL UNION CLUB SAD10Antigua Luberri KE
TOURING KE21BILLABONA KE
EUSKALDUNA SD00OIARTZUN KE
SANSE12VASCONIA CD
OSTADAR SKT01MARTUTENE KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE33TOLOSA CF
HERNANI50AÑORGA KKE
ANTIGUOKO KE 31HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 21
HONDARRIBIA FE14REAL UNION CLUB SAD
Antigua Luberri KE11TOURING KE
BILLABONA KE04EUSKALDUNA SD
OIARTZUN KE13SANSE
VASCONIA CD30OSTADAR SKT
MARTUTENE KE 01ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
TOLOSA CF 16HERNANI
AÑORGA KKE13ANTIGUOKO KE
Jardunaldia 22
TOURING KE04REAL UNION CLUB SAD
EUSKALDUNA SD10Antigua Luberri KE
SANSE10BILLABONA KE
OSTADAR SKT51OIARTZUN KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE00VASCONIA CD
HERNANI30MARTUTENE KE
ANTIGUOKO KE 21TOLOSA CF
AÑORGA KKE30HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 23
HONDARRIBIA FE21TOURING KE
REAL UNION CLUB SAD20EUSKALDUNA SD
Antigua Luberri KE01SANSE
BILLABONA KE02OSTADAR SKT
OIARTZUN KE01ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
VASCONIA CD33HERNANI
MARTUTENE KE 32ANTIGUOKO KE
TOLOSA CF 02AÑORGA KKE
Jardunaldia 24
EUSKALDUNA SD10TOURING KE
SANSE12REAL UNION CLUB SAD
OSTADAR SKT60Antigua Luberri KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE10BILLABONA KE
HERNANI32OIARTZUN KE
ANTIGUOKO KE 12VASCONIA CD
AÑORGA KKE21MARTUTENE KE
TOLOSA CF 02HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 25
HONDARRIBIA FE14EUSKALDUNA SD
TOURING KE10SANSE
REAL UNION CLUB SAD12OSTADAR SKT
Antigua Luberri KE04ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
BILLABONA KE00HERNANI
OIARTZUN KE14ANTIGUOKO KE
VASCONIA CD32AÑORGA KKE
MARTUTENE KE 12TOLOSA CF
Jardunaldia 26
SANSE30EUSKALDUNA SD
OSTADAR SKT51TOURING KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE30REAL UNION CLUB SAD
HERNANI41Antigua Luberri KE
ANTIGUOKO KE 80BILLABONA KE
AÑORGA KKE10OIARTZUN KE
TOLOSA CF 02VASCONIA CD
MARTUTENE KE 20HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 27
HONDARRIBIA FE21SANSE
EUSKALDUNA SD13OSTADAR SKT
TOURING KE31ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
REAL UNION CLUB SAD02HERNANI
Antigua Luberri KE13ANTIGUOKO KE
BILLABONA KE12AÑORGA KKE
OIARTZUN KE11TOLOSA CF
VASCONIA CD31MARTUTENE KE
Jardunaldia 28
OSTADAR SKT42SANSE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE20EUSKALDUNA SD
HERNANI12TOURING KE
ANTIGUOKO KE 60REAL UNION CLUB SAD
AÑORGA KKE32Antigua Luberri KE
TOLOSA CF 10BILLABONA KE
MARTUTENE KE 01OIARTZUN KE
VASCONIA CD20HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 29
OSTADAR SKT10HONDARRIBIA FE
SANSE26ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
EUSKALDUNA SD12HERNANI
TOURING KE26ANTIGUOKO KE
REAL UNION CLUB SAD11AÑORGA KKE
Antigua Luberri KE00TOLOSA CF
BILLABONA KE12MARTUTENE KE
OIARTZUN KE04VASCONIA CD
Jardunaldia 30
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE21OSTADAR SKT
HERNANI12SANSE
ANTIGUOKO KE 20EUSKALDUNA SD
AÑORGA KKE01TOURING KE
TOLOSA CF 32REAL UNION CLUB SAD
MARTUTENE KE 20Antigua Luberri KE
VASCONIA CD62BILLABONA KE
HONDARRIBIA FE40OIARTZUN KE

Lehen Ligaren egutegia


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa