Artxibo historikoa

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak



Euskadiko DI Areto F

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Gaude6212302221116
2Apdema620330230915
3Antigua Luberri KE620210216229
4Gorabide710401319324
5Atzegi710500522333
6Atsedena0003007000

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Gorabide47Gaude
Atzegi23Antigua Luberri KE
Apdema00Atsedena
Jardunaldia 02
Apdema13Gaude
Antigua Luberri KE52Gorabide
Atsedena00Atzegi
Jardunaldia 03
Gaude53Antigua Luberri KE
Gorabide00Atsedena
Atzegi47Apdema
Jardunaldia 04
Apdema70Antigua Luberri KE
Atsedena00Gaude
Atzegi53Gorabide
Jardunaldia 05
Antigua Luberri KE00Atsedena
Gaude32Atzegi
Gorabide06Apdema
Jardunaldia 06
Gaude11Gorabide
Antigua Luberri KE53Atzegi
Atsedena00Apdema
Jardunaldia 07
Antigua Luberri KE03Gaude
Apdema52Atzegi
Atzegi00Atsedena
Jardunaldia 08
Gorabide24AntiguaLuberri
Gaude00Apdema
Atzegi00Atsedena
Jardunaldia 09
Gorabide74Atzegi
AntiguaLuberri04Apdema
Gaude00Atsedena
Jardunaldia 10
Apdema00Gorabide
Atzegi00Gaude
AntiguaLuberri00Atsedena

Lehen Ligaren egutegia


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa