Artxibo historikoa

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak



Senior Emak. 1º Mail

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1BERA BERA GROS 22010011104564640
2Antigua Luberri KE 22013011109779634
3OSTADAR SKT 22012012114888734
4 ATLETICO SAN SEBASTIAN22012014111588030
5TAKE - ARALAR KIROLAK22014015100186324
6GRUPO EME OIARSO SKT 2201401585678624
7Atsedena22011001100022
8CAFES AITONA ASKATUAK -A-2201501787398718
9 AYMA GOIERRI2201601782199116
10 ESKORIATZA KE22016019718105012
11ASTIGARRAGAKO MUNDARRO2201901972611756
12 STL BILINTX 22019011066910084

Senior Emakumezkoak

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1TXINTXU GOZOTEGIA ISB19002001111768438
2OSTADAR SKT19002005119985930
3ANTIGUALUBERRI KE1900400490279528
4ATLETICO SAN SEBASTIAN19004005103692626
5AÑORGA SASKIBALOIA19004007102389522
6CAFES AITONA ASKATUAK1900500697092022
7GRUPO EME OIARSO SKT1800400778167420
8TAKE1900700892698314
9GOIERRI AYMA20008009852105512
10CD INTERNACIONAL19001000884911258
11BERA BERA GROS19001000968010336
12ESKORIATZA KE190010001171010962

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
GOIERRI AYMA3258TXINTXU GOZOTEGIA ISB
ATLETICO SAN SEBASTIAN5744ESKORIATZA KE
BERA BERA GROS3547CD INTERNACIONAL
GRUPO EME OIARSO SKT4633AÑORGA SASKIBALOIA
ANTIGUALUBERRI KE5168CAFES AITONA ASKATUAK
OSTADAR SKT8457TAKE
Jardunaldia 02
TAKE6442GOIERRI AYMA
CAFES AITONA ASKATUAK4364OSTADAR SKT
AÑORGA SASKIBALOIA5558ANTIGUALUBERRI KE
CD INTERNACIONAL2933GRUPO EME OIARSO SKT
ESKORIATZA KE4134BERA BERA GROS
TXINTXU GOZOTEGIA ISB7458ATLETICO SAN SEBASTIAN
Jardunaldia 03
GOIERRI AYMA4161ATLETICO SAN SEBASTIAN
BERA BERA GROS1574TXINTXU GOZOTEGIA ISB
GRUPO EME OIARSO SKT6220ESKORIATZA KE
ANTIGUALUBERRI KE5133CD INTERNACIONAL
OSTADAR SKT6754AÑORGA SASKIBALOIA
TAKE3443CAFES AITONA ASKATUAK
Jardunaldia 04
CAFES AITONA ASKATUAK5831GOIERRI AYMA
AÑORGA SASKIBALOIA6054TAKE
CD INTERNACIONAL3887OSTADAR SKT
ESKORIATZA KE4649ANTIGUALUBERRI KE
TXINTXU GOZOTEGIA ISB5132GRUPO EME OIARSO SKT
ATLETICO SAN SEBASTIAN5624BERA BERA GROS
Jardunaldia 05
GOIERRI AYMA3350BERA BERA GROS
GRUPO EME OIARSO SKT6737ATLETICO SAN SEBASTIAN
ANTIGUALUBERRI KE3238TXINTXU GOZOTEGIA ISB
OSTADAR SKT9242ESKORIATZA KE
TAKE6639CD INTERNACIONAL
CAFES AITONA ASKATUAK5245AÑORGA SASKIBALOIA
Jardunaldia 06
AÑORGA SASKIBALOIA5748GOIERRI AYMA
CD INTERNACIONAL5062CAFES AITONA ASKATUAK
ESKORIATZA KE4251TAKE
TXINTXU GOZOTEGIA ISB5246OSTADAR SKT
ATLETICO SAN SEBASTIAN4150ANTIGUALUBERRI KE
BERA BERA GROS2158GRUPO EME OIARSO SKT
Jardunaldia 07
GOIERRI AYMA3435GRUPO EME OIARSO SKT
ANTIGUALUBERRI KE5746BERA BERA GROS
OSTADAR SKT7044ATLETICO SAN SEBASTIAN
TAKE3345TXINTXU GOZOTEGIA ISB
CAFES AITONA ASKATUAK4634ESKORIATZA KE
AÑORGA SASKIBALOIA6939CD INTERNACIONAL
Jardunaldia 08
CD INTERNACIONAL6375GOIERRI AYMA
ESKORIATZA KE4345AÑORGA SASKIBALOIA
TXINTXU GOZOTEGIA ISB8348CAFES AITONA ASKATUAK
ATLETICO SAN SEBASTIAN4740TAKE
BERA BERA GROS2862OSTADAR SKT
GRUPO EME OIARSO SKT2736ANTIGUALUBERRI KE
Jardunaldia 09
GOIERRI AYMA4744ANTIGUALUBERRI KE
OSTADAR SKT4239GRUPO EME OIARSO SKT
TAKE5939BERA BERA GROS
CAFES AITONA ASKATUAK5068ATLETICO SAN SEBASTIAN
AÑORGA SASKIBALOIA4146TXINTXU GOZOTEGIA ISB
CD INTERNACIONAL7149ESKORIATZA KE
Jardunaldia 10
GOIERRI AYMA5041ESKORIATZA KE
TXINTXU GOZOTEGIA ISB6728CD INTERNACIONAL
ATLETICO SAN SEBASTIAN4442AÑORGA SASKIBALOIA
BERA BERA GROS3447CAFES AITONA ASKATUAK
GOIERRI AYMA5926TAKE
ANTIGUALUBERRI KE4339OSTADAR SKT
Jardunaldia 11
OSTADAR SKT6736GOIERRI AYMA
TAKE3140ANTIGUALUBERRI KE
CAFES AITONA ASKATUAK5147GRUPO EME OIARSO SKT
AÑORGA SASKIBALOIA7242BERA BERA GROS
CD INTERNACIONAL6277ATLETICO SAN SEBASTIAN
ESKORIATZA KE3171TXINTXU GOZOTEGIA ISB
Jardunaldia 12
TXINTXU GOZOTEGIA ISB5839GOIERRI AYMA
ESKORIATZA KE3466ATLETICO SAN SEBASTIAN
CD INTERNACIONAL4152BERA BERA GROS
AÑORGA SASKIBALOIA4939GRUPO EME OIARSO SKT
CAFES AITONA ASKATUAK5733ANTIGUALUBERRI KE
TAKE4951OSTADAR SKT
Jardunaldia 13
GOIERRI AYMA4161TAKE
OSTADAR SKT5648CAFES AITONA ASKATUAK
ANTIGUALUBERRI KE5854AÑORGA SASKIBALOIA
GRUPO EME OIARSO SKT4133CD INTERNACIONAL
BERA BERA GROS4135ESKORIATZA KE
ATLETICO SAN SEBASTIAN3754TXINTXU GOZOTEGIA ISB
Jardunaldia 14
ATLETICO SAN SEBASTIAN6133GOIERRI AYMA
TXINTXU GOZOTEGIA ISB6321BERA BERA GROS
ESKORIATZA KE3750GRUPO EME OIARSO SKT
CD INTERNACIONAL3444ANTIGUALUBERRI KE
AÑORGA SASKIBALOIA4262OSTADAR SKT
CAFES AITONA ASKATUAK4841TAKE
Jardunaldia 15
GOIERRI AYMA5449CAFES AITONA ASKATUAK
TAKE3664AÑORGA SASKIBALOIA
OSTADAR SKT7638CD INTERNACIONAL
ANTIGUALUBERRI KE7222ESKORIATZA KE
GRUPO EME OIARSO SKT2844TXINTXU GOZOTEGIA ISB
BERA BERA GROS4553ATLETICO SAN SEBASTIAN
Jardunaldia 16
BERA BERA GROS3946GOIERRI AYMA
ATLETICO SAN SEBASTIAN5433GRUPO EME OIARSO SKT
TXINTXU GOZOTEGIA ISB5639ANTIGUALUBERRI KE
ESKORIATZA KE4655OSTADAR SKT
CD INTERNACIONAL4665TAKE
AÑORGA SASKIBALOIA5444CAFES AITONA ASKATUAK
Jardunaldia 17
GOIERRI AYMA3954AÑORGA SASKIBALOIA
CAFES AITONA ASKATUAK5257CD INTERNACIONAL
TAKE6742ESKORIATZA KE
OSTADAR SKT3850TXINTXU GOZOTEGIA ISB
ANTIGUALUBERRI KE5331ATLETICO SAN SEBASTIAN
GRUPO EME OIARSO SKT5738BERA BERA GROS
Jardunaldia 18
GRUPO EME OIARSO SKT5325GOIERRI AYMA
BERA BERA GROS3652ANTIGUALUBERRI KE
ATLETICO SAN SEBASTIAN7061OSTADAR SKT
TXINTXU GOZOTEGIA ISB7743TAKE
ESKORIATZA KE2861CAFES AITONA ASKATUAK
CD INTERNACIONAL4577AÑORGA SASKIBALOIA
Jardunaldia 19
GOIERRI AYMA4756CD INTERNACIONAL
AÑORGA SASKIBALOIA5633ESKORIATZA KE
CAFES AITONA ASKATUAK4356TXINTXU GOZOTEGIA ISB
TAKE4974ATLETICO SAN SEBASTIAN
OSTADAR SKT8040BERA BERA GROS
ANTIGUALUBERRI KE4034GRUPO EME OIARSO SKT
Jardunaldia 20
ANTIGUALUBERRI KE00GOIERRI AYMA
GRUPO EME OIARSO SKT00OSTADAR SKT
BERA BERA GROS00TAKE
ATLETICO SAN SEBASTIAN00CAFES AITONA ASKATUAK
TXINTXU GOZOTEGIA ISB00AÑORGA SASKIBALOIA
ESKORIATZA KE00CD INTERNACIONAL
Jardunaldia 21
ESKORIATZA KE00GOIERRI AYMA
CD INTERNACIONAL00TXINTXU GOZOTEGIA ISB
AÑORGA SASKIBALOIA00ATLETICO SAN SEBASTIAN
CAFES AITONA ASKATUAK00BERA BERA GROS
TAKE00GRUPO EME OIARSO SKT
OSTADAR SKT00ANTIGUALUBERRI KE
Jardunaldia 22
GOIERRI AYMA00OSTADAR SKT
ANTIGUALUBERRI KE00TAKE
GRUPO EME OIARSO SKT00CAFES AITONA ASKATUAK
BERA BERA GROS00AÑORGA SASKIBALOIA
ATLETICO SAN SEBASTIAN00CD INTERNACIONAL
TXINTXU GOZOTEGIA ISB00ESKORIATZA KE

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
AYMA GOIERRI4520ASTIGARRAGAKO MUNDARRO
GRUPO EME OIARSO SKT5652 ATLETICO SAN SEBASTIAN
BERA BERA GROS4924 ESKORIATZA KE
STL BILINTX 3261CAFES AITONA ASKATUAK -A-
OSTADAR SKT 00Atsedena
Antigua Luberri KE 6048TAKE - ARALAR KIROLAK
Jardunaldia 02
TAKE - ARALAR KIROLAK5650 AYMA GOIERRI
Atsedena00Antigua Luberri KE
CAFES AITONA ASKATUAK -A-5160OSTADAR SKT
ESKORIATZA KE5547 STL BILINTX
ATLETICO SAN SEBASTIAN4133BERA BERA GROS
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO2542GRUPO EME OIARSO SKT
Jardunaldia 03
AYMA GOIERRI2941GRUPO EME OIARSO SKT
BERA BERA GROS6748ASTIGARRAGAKO MUNDARRO
STL BILINTX 3345 ATLETICO SAN SEBASTIAN
OSTADAR SKT 6532 ESKORIATZA KE
Antigua Luberri KE 5134CAFES AITONA ASKATUAK -A-
TAKE - ARALAR KIROLAK00Atsedena
Jardunaldia 04
Atsedena00 AYMA GOIERRI
CAFES AITONA ASKATUAK -A-4263TAKE - ARALAR KIROLAK
ESKORIATZA KE4084Antigua Luberri KE
ATLETICO SAN SEBASTIAN4448OSTADAR SKT
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO5338 STL BILINTX
GRUPO EME OIARSO SKT3035BERA BERA GROS
Jardunaldia 05
AYMA GOIERRI3447BERA BERA GROS
STL BILINTX 3340GRUPO EME OIARSO SKT
OSTADAR SKT 7152ASTIGARRAGAKO MUNDARRO
Antigua Luberri KE 4550 ATLETICO SAN SEBASTIAN
TAKE - ARALAR KIROLAK7626 ESKORIATZA KE
Atsedena00CAFES AITONA ASKATUAK -A-
Jardunaldia 06
CAFES AITONA ASKATUAK -A-4536 AYMA GOIERRI
ESKORIATZA KE00Atsedena
ATLETICO SAN SEBASTIAN4138TAKE - ARALAR KIROLAK
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO3464Antigua Luberri KE
GRUPO EME OIARSO SKT4261OSTADAR SKT
BERA BERA GROS6620 STL BILINTX
Jardunaldia 07
AYMA GOIERRI4740 STL BILINTX
OSTADAR SKT 3059BERA BERA GROS
Antigua Luberri KE 2650GRUPO EME OIARSO SKT
TAKE - ARALAR KIROLAK5825ASTIGARRAGAKO MUNDARRO
Atsedena00 ATLETICO SAN SEBASTIAN
CAFES AITONA ASKATUAK -A-4634 ESKORIATZA KE
Jardunaldia 08
ESKORIATZA KE5046 AYMA GOIERRI
ATLETICO SAN SEBASTIAN6127CAFES AITONA ASKATUAK -A-
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO00Atsedena
GRUPO EME OIARSO SKT5447TAKE - ARALAR KIROLAK
BERA BERA GROS4844Antigua Luberri KE
STL BILINTX 4164OSTADAR SKT
Jardunaldia 09
AYMA GOIERRI3971OSTADAR SKT
Antigua Luberri KE 5422 STL BILINTX
TAKE - ARALAR KIROLAK3550BERA BERA GROS
Atsedena00GRUPO EME OIARSO SKT
CAFES AITONA ASKATUAK -A-6135ASTIGARRAGAKO MUNDARRO
ESKORIATZA KE4744 ATLETICO SAN SEBASTIAN
Jardunaldia 10
AYMA GOIERRI3748 ATLETICO SAN SEBASTIAN
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO4755 ESKORIATZA KE
GRUPO EME OIARSO SKT4232CAFES AITONA ASKATUAK -A-
BERA BERA GROS00Atsedena
STL BILINTX 2239TAKE - ARALAR KIROLAK
OSTADAR SKT 5960Antigua Luberri KE
Jardunaldia 11
Antigua Luberri KE 6943 AYMA GOIERRI
TAKE - ARALAR KIROLAK3338OSTADAR SKT
Atsedena00 STL BILINTX
CAFES AITONA ASKATUAK -A-2261BERA BERA GROS
ESKORIATZA KE2744GRUPO EME OIARSO SKT
ATLETICO SAN SEBASTIAN6937ASTIGARRAGAKO MUNDARRO
Jardunaldia 12
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO3946 AYMA GOIERRI
ATLETICO SAN SEBASTIAN5551GRUPO EME OIARSO SKT
ESKORIATZA KE2546BERA BERA GROS
CAFES AITONA ASKATUAK -A-5141 STL BILINTX
Atsedena00OSTADAR SKT
TAKE - ARALAR KIROLAK4448Antigua Luberri KE
Jardunaldia 13
AYMA GOIERRI3763TAKE - ARALAR KIROLAK
Antigua Luberri KE 00Atsedena
OSTADAR SKT 7243CAFES AITONA ASKATUAK -A-
STL BILINTX 3729 ESKORIATZA KE
BERA BERA GROS5650 ATLETICO SAN SEBASTIAN
GRUPO EME OIARSO SKT5435ASTIGARRAGAKO MUNDARRO
Jardunaldia 14
GRUPO EME OIARSO SKT4653 AYMA GOIERRI
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO1963BERA BERA GROS
ATLETICO SAN SEBASTIAN7031 STL BILINTX
ESKORIATZA KE2664OSTADAR SKT
CAFES AITONA ASKATUAK -A-4768Antigua Luberri KE
Atsedena00TAKE - ARALAR KIROLAK
Jardunaldia 15
AYMA GOIERRI00Atsedena
TAKE - ARALAR KIROLAK6244CAFES AITONA ASKATUAK -A-
Antigua Luberri KE 7419 ESKORIATZA KE
OSTADAR SKT 8062 ATLETICO SAN SEBASTIAN
STL BILINTX 4751ASTIGARRAGAKO MUNDARRO
BERA BERA GROS4933GRUPO EME OIARSO SKT
Jardunaldia 16
BERA BERA GROS5325 AYMA GOIERRI
GRUPO EME OIARSO SKT4222 STL BILINTX
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO4158OSTADAR SKT
ATLETICO SAN SEBASTIAN4951Antigua Luberri KE
ESKORIATZA KE3847TAKE - ARALAR KIROLAK
CAFES AITONA ASKATUAK -A-00Atsedena
Jardunaldia 17
AYMA GOIERRI4544CAFES AITONA ASKATUAK -A-
Atsedena00 ESKORIATZA KE
TAKE - ARALAR KIROLAK4469 ATLETICO SAN SEBASTIAN
Antigua Luberri KE 8326ASTIGARRAGAKO MUNDARRO
OSTADAR SKT 5240GRUPO EME OIARSO SKT
STL BILINTX 3043BERA BERA GROS
Jardunaldia 18
STL BILINTX 4245 AYMA GOIERRI
BERA BERA GROS5638OSTADAR SKT
GRUPO EME OIARSO SKT3338Antigua Luberri KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO4075TAKE - ARALAR KIROLAK
ATLETICO SAN SEBASTIAN00Atsedena
ESKORIATZA KE3147CAFES AITONA ASKATUAK -A-
Jardunaldia 19
AYMA GOIERRI4745 ESKORIATZA KE
CAFES AITONA ASKATUAK -A-4962 ATLETICO SAN SEBASTIAN
Atsedena00ASTIGARRAGAKO MUNDARRO
TAKE - ARALAR KIROLAK4840GRUPO EME OIARSO SKT
Antigua Luberri KE 3742BERA BERA GROS
OSTADAR SKT 5937 STL BILINTX
Jardunaldia 20
OSTADAR SKT 6338 AYMA GOIERRI
STL BILINTX 3041Antigua Luberri KE
BERA BERA GROS6130TAKE - ARALAR KIROLAK
GRUPO EME OIARSO SKT00Atsedena
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO3758CAFES AITONA ASKATUAK -A-
ATLETICO SAN SEBASTIAN6842 ESKORIATZA KE
Jardunaldia 21
ATLETICO SAN SEBASTIAN5842 AYMA GOIERRI
ESKORIATZA KE4429ASTIGARRAGAKO MUNDARRO
CAFES AITONA ASKATUAK -A-3833GRUPO EME OIARSO SKT
Atsedena00BERA BERA GROS
TAKE - ARALAR KIROLAK5324 STL BILINTX
Antigua Luberri KE 4941OSTADAR SKT
Jardunaldia 22
AYMA GOIERRI3751Antigua Luberri KE
OSTADAR SKT 5442TAKE - ARALAR KIROLAK
STL BILINTX 00Atsedena
BERA BERA GROS6131CAFES AITONA ASKATUAK -A-
GRUPO EME OIARSO SKT4329 ESKORIATZA KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO3377 ATLETICO SAN SEBASTIAN

ATLETICO SAN SEBASTIAN 49-51 Antigua Luberri KE

2018-02-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika : Ostegunean jokatutako partidu hau oso parekatua izan zen. Antzematen zen jokoan asko zegoela. Nahiz eta abantail txikia izan Luberriko neskak gehienetan goitik joan ziren markagailuan. Eta horrela bukatzea lortu zuten.


Antigua Luberri KE 83-26 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO

2018-03-04

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika : Luberri Neskak beste garaipen bat gehitu du. Astigarragako Mundarro baja askorekin zetorren ta eziñezkoa egin zitzaion Luberriren erritmoa eustea eta deskantxura Luberrik 52- 10 abantaila zuen. Bigarren zatia antzekoa izan zen eta 83 -26 emaitzarekin amaitu zen.


GRUPO EME OIARSO SKT 33-38 Antigua Luberri KE

2018-03-10

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika : Larunbat hontan gure Neskak Don Boscon izan ziren OIARSOren aurka. Han jokatzen diren partidu gehienen tankera, markagilu baxua eta defensan oinarritutako partidua izan zen. OIARSO oso talde langile ta indartxua da ta ezinezko zen abaintail handiak lortzea, nahiz eta orokorrean aurretik ibili ziren LUBERRItarrak. Emaitza 33- 38 Ostadarrek ezin izan zuen garaile doan Bera Bera Grosen aurka eta LUBERRIk 2 º postua eskuratu du, momentuz...


Antigua Luberri KE 37-42 BERA BERA GROS

2018-03-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika : Luberrik oraingo hontan liderraren aurka jokatzen zuen, etxean. Bazekien partiduaren zailtasunaz eta oso serio hasi zen garaipenaren bila. Azken laudenerarte abantail oso txikia bazen ere...aurretik zijoazen. Partidu benetan gogorra, batez ere defentxan. Tamalez, Luberri neskek ezin izan zien eutsi ta 5 behera bukatu zuten.


STL BILINTX 30-41 Antigua Luberri KE

2018-03-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika : Luberri neskek ostiral hontan Lizeo Santo Tomasen zuten partidua. Zelain hontan izan ohi den moduan, ez zen erreza izan erritmo egokian sartzea. Hain zuzen ere deskantxoara 8 behera. Hala ere denbora izan zuten honi buelta eman eta 11 punturarte alde egiteko. Emaitza 30-41 Hurrengo 2 astebukaeretan ez da partidurik jokatuko.


Antigua Luberri KE 49-41 OSTADAR SKT

2018-04-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika : Partidu benetan garrantzitxua larunbat hontan bentaberrin jokatzen zena, hain zuzen ere 2º postua nork eskuratu. Urduritasun hau bi taldeetan nabarmena zen eta intentsitatea ere bai. Deskantsura 18-18 markagailuan. 3º laurdenarekin batera beste martxa 1 sartu zuen Luberrik, saskiratze errezak gauzatuz eta konfiatza haundituz. Ostadarrek ordea, hiruko jaurtiketa batzuei esker partidan mantendu zen. Amaieran 49 - 41


AYMA GOIERRI 37-51 Antigua Luberri KE

2018-04-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika : Azken partidu ofiziala igandean Urretxun Goierri taldearen aurka. Garrantzitsua zen irabaztea 2º postua mantendu ahal izateko.Taldea nahiko serio hasi den lehen laurdenean 5-18 partziala lortuz. Hala ere deskantso ostean, Goierrik gora egin zuen eta nahiz ta garaipena arriskuan ez jarri...14 puntuko abantailaz bukatu zen. 37-51. HURRENGO PARTIDUA CAFES AITONAREN AURKA (Joan etorria)final laurdenetarako txartela lortzeko. Maiatzak 05 eta Maiatzak 12 Goazen Luberri nexkak!


CAFES AITONA ASKATUAK -A- 48-56 Antigua Luberri KE

2018-05-06

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika : Luberrik 8 puntuko abantaia bakarrik lortu zu igandean bidebietan Cafes aitonaren aurka. Jai eguna eta Luberriri asko kostatu zitzaion partiduan sartzea. Ia final fourean pentxatzen edo, urduritasun apur bat erakutxiz... (8-8), (12-19) / (9-15), (19-14) Larunbatak 12, 16:00tan jokatuko da itzulia bentaberrin beraz, partidu serio bat egin beharko dute...hurrengo fasera pasa nahi badute! GOGOOOR!!


Antigua Luberri KE 53-45 OSTADAR SKT

2018-05-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Epailea : D.

Kronika : Luberriko neskak lortu dute Ostadar garaitu ta finalean sartzea. Ez zen ez partida erreza izan atzo JA Gascan jokatu zena, baina partidu ia osoa zehar markagailuan aurretik joan ziren (1º laurden bukaeran eta 3ºlaurdeneko momentu batean ezik). Partzialak: 12-14, 19-11, 6-15, 16-5 Guazen Luberri, azken partidaren bila!


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa