Artxibo historikoa

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak



1 ERREGIONALA KOPA 2

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Antigua Luberri KE410621410310
2LAZKAO KE42051061569
3EUSKALDUNA SD41062051489
4INTXURRE KKE510620515149
5IRAULI BOSTEKO KK4016106664
6LENGOKOAK KE40160073111
7ASOLEUS CF50070164191

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
LAZKAO KE23EUSKALDUNA SD
Antigua Luberri KE 00descansa
ASOLEUS CF03IRAULI BOSTEKO KK
LENGOKOAK KE24INTXURRE KKE
Jardunaldia 02
descansa 00LAZKAO KE
IRAULI BOSTEKO KK00Antigua Luberri KE
INTXURRE KKE41ASOLEUS CF
EUSKALDUNA SD40LENGOKOAK KE
Jardunaldia 03
EUSKALDUNA SD00descansa
LAZKAO KE21IRAULI BOSTEKO KK
Antigua Luberri KE 51INTXURRE KKE
LENGOKOAK KE11ASOLEUS CF
Jardunaldia 04
IRAULI BOSTEKO KK24EUSKALDUNA SD
INTXURRE KKE23LAZKAO KE
ASOLEUS CF23Antigua Luberri KE
descansa 00LENGOKOAK KE
Jardunaldia 05
descansa 00IRAULI BOSTEKO KK
EUSKALDUNA SD34INTXURRE KKE
LAZKAO KE80ASOLEUS CF
LENGOKOAK KE02Antigua Luberri KE
Jardunaldia 06
INTXURRE KKE00descansa
ASOLEUS CF00EUSKALDUNA SD
Antigua Luberri KE 00LAZKAO KE
LENGOKOAK KE00IRAULI BOSTEKO KK
Jardunaldia 07
IRAULI BOSTEKO KK00INTXURRE KKE
descansa 00ASOLEUS CF
EUSKALDUNA SD00Antigua Luberri KE
LAZKAO KE00LENGOKOAK KE
Jardunaldia 08
EUSKALDUNA SD00LAZKAO KE
descansa 00Antigua Luberri KE
IRAULI BOSTEKO KK00ASOLEUS CF
INTXURRE KKE00LENGOKOAK KE
Jardunaldia 09
LAZKAO KE00descansa
Antigua Luberri KE 00IRAULI BOSTEKO KK
ASOLEUS CF00INTXURRE KKE
LENGOKOAK KE00EUSKALDUNA SD
Jardunaldia 10
descansa 00EUSKALDUNA SD
IRAULI BOSTEKO KK00LAZKAO KE
INTXURRE KKE00Antigua Luberri KE
ASOLEUS CF00LENGOKOAK KE
Jardunaldia 11
EUSKALDUNA SD00IRAULI BOSTEKO KK
LAZKAO KE00INTXURRE KKE
Antigua Luberri KE 00ASOLEUS CF
LENGOKOAK KE00descansa
Jardunaldia 12
IRAULI BOSTEKO KK00descansa
INTXURRE KKE00EUSKALDUNA SD
ASOLEUS CF00LAZKAO KE
Antigua Luberri KE 00LENGOKOAK KE
Jardunaldia 13
descansa 00INTXURRE KKE
EUSKALDUNA SD00ASOLEUS CF
LAZKAO KE00Antigua Luberri KE
IRAULI BOSTEKO KK00LENGOKOAK KE
Jardunaldia 14
INTXURRE KKE00IRAULI BOSTEKO KK
ASOLEUS CF00descansa
Antigua Luberri KE 00EUSKALDUNA SD
LENGOKOAK KE00LAZKAO KE

Lehen Ligaren egutegia


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa