Artxibo historikoa

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak



Infantil Txiki sailk

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ANTIGUOKO KE10500500105130
2MARTUTENE KE10401401581524
3PASAIA KE10212212393114
4Antigua Luberri KE10113203164410
5BEHOBIA CD1010410410616
6ORERETA KAFEA FC101040148844

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
ANTIGUOKO KE140BEHOBIA CD
ORERETA KAFEA FC08PASAIA KE
Antigua Luberri KE04MARTUTENE KE
Jardunaldia 02
BEHOBIA CD01Antigua Luberri KE
PASAIA KE07ANTIGUOKO KE
MARTUTENE KE140ORERETA KAFEA FC
Jardunaldia 03
BEHOBIA CD012PASAIA KE
ANTIGUOKO KE110MARTUTENE KE
Antigua Luberri KE102ORERETA KAFEA FC
Jardunaldia 04
Antigua Luberri KE33PASAIA KE
MARTUTENE KE90BEHOBIA CD
ORERETA KAFEA FC09ANTIGUOKO KE
Jardunaldia 05
PASAIA KE05MARTUTENE KE
BEHOBIA CD70ORERETA KAFEA FC
ANTIGUOKO KE80Antigua Luberri KE
Jardunaldia 06
BEHOBIA CD011ANTIGUOKO KE
PASAIA KE33ORERETA KAFEA FC
MARTUTENE KE90Antigua Luberri KE
Jardunaldia 07
Antigua Luberri KE01BEHOBIA CD
ANTIGUOKO KE91PASAIA KE
ORERETA KAFEA FC06MARTUTENE KE
Jardunaldia 08
PASAIA KE40BEHOBIA CD
MARTUTENE KE03ANTIGUOKO KE
ORERETA KAFEA FC02Antigua Luberri KE
Jardunaldia 09
PASAIA KE70Antigua Luberri KE
BEHOBIA CD07MARTUTENE KE
ANTIGUOKO KE230ORERETA KAFEA FC
Jardunaldia 10
MARTUTENE KE41PASAIA KE
ORERETA KAFEA FC32BEHOBIA CD
Antigua Luberri KE010ANTIGUOKO KE

Lehen Ligaren egutegia


ANTIGUA LUBERRI KE 0-4 MARTUTENE KE

2019-11-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


BEHOBIA CD 0-1 Antigua Luberri KE

2019-11-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa