SASKI SENIOR NESKAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Hurrengo partidua
23-2-2019 18:00
Escudo equipo TXINTXU GOZOTEGIA ISBTXINTXU GOZOTEGIA ISB
Escudo equipo ANTIGUALUBERRI KEANTIGUALUBERRI KE


Foto SASKI-SENIOR-NESKAK


Senior Emakumezkoak

BEBKBK
PtJEtxekoaBisitariaOsoaPt
IEGEIKGKIKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo CAFES AITONA ASKATUAKCAFES AITONA ASKATUAK74112031212180
2Escudo TXINTXU GOZOTEGIA ISBTXINTXU GOZOTEGIA ISB63102030206105
3Escudo OSTADAR SKTOSTADAR SKT63201030215154
4Escudo GRUPO EME OIARSO SKTGRUPO EME OIARSO SKT6320103014182
5Escudo ATLETICO SAN SEBASTIANATLETICO SAN SEBASTIAN53101121176159
6Escudo ANTIGUALUBERRI KEANTIGUALUBERRI KE53111021160156
7Escudo TAKETAKE54110213209229
8Escudo AÑORGA SASKIBALOIAAÑORGA SASKIBALOIA54110213202225
9Escudo CD INTERNACIONALCD INTERNACIONAL43011112109119
10Escudo ESKORIATZA KEESKORIATZA KE43100212105153
11Escudo GOIERRI AYMAGOIERRI AYMA44020204146241
12Escudo BERA BERA GROSBERA BERA GROS3302010384162

Egutegia

Jardunaldia 113-Octubre
GOIERRI AYMA3258TXINTXU GOZOTEGIA ISB
ATLETICO SAN SEBASTIAN5744ESKORIATZA KE
BERA BERA GROS3547CD INTERNACIONAL
GRUPO EME OIARSO SKT4633AÑORGA SASKIBALOIA
ANTIGUALUBERRI KE5168CAFES AITONA ASKATUAK
OSTADAR SKT8457TAKE
Jardunaldia 221-Octubre
TAKE6442GOIERRI AYMA
CAFES AITONA ASKATUAK4364OSTADAR SKT
AÑORGA SASKIBALOIA5558ANTIGUALUBERRI KE
CD INTERNACIONAL2933GRUPO EME OIARSO SKT
ESKORIATZA KE4134BERA BERA GROS
TXINTXU GOZOTEGIA ISB7458ATLETICO SAN SEBASTIAN
Jardunaldia 328-Octubre
GOIERRI AYMA4161ATLETICO SAN SEBASTIAN
BERA BERA GROS1574TXINTXU GOZOTEGIA ISB
GRUPO EME OIARSO SKT6220ESKORIATZA KE
ANTIGUALUBERRI KE5133CD INTERNACIONAL
OSTADAR SKT6754AÑORGA SASKIBALOIA
TAKE3443CAFES AITONA ASKATUAK
Jardunaldia 44-Noviembre
CAFES AITONA ASKATUAK5831GOIERRI AYMA
AÑORGA SASKIBALOIA6054TAKE
AÑORGA SASKIBALOIA-GOIERRI AYMA
CAFES AITONA ASKATUAK-ATLETICO SAN SEBASTIAN
TAKE-BERA BERA GROS
ANTIGUALUBERRI KE-GRUPO EME OIARSO SKT
Jardunaldia 5
ESKORIATZA KE-CD INTERNACIONAL
TXINTXU GOZOTEGIA ISB-AÑORGA SASKIBALOIA
GOIERRI AYMA-CAFES AITONA ASKATUAK
ATLETICO SAN SEBASTIAN-TAKE
BERA BERA GROS-ANTIGUALUBERRI KE
OSTADAR SKT-GRUPO EME OIARSO SKT
Jardunaldia 6
CD INTERNACIONAL-OSTADAR SKT
AÑORGA SASKIBALOIA-ESKORIATZA KE
CAFES AITONA ASKATUAK-TXINTXU GOZOTEGIA ISB
TAKE-GOIERRI AYMA
ANTIGUALUBERRI KE-ATLETICO SAN SEBASTIAN
GRUPO EME OIARSO SKT-BERA BERA GROS
Jardunaldia 7
CD INTERNACIONAL-AÑORGA SASKIBALOIA
ESKORIATZA KE-CAFES AITONA ASKATUAK
TXINTXU GOZOTEGIA ISB-TAKE
GOIERRI AYMA-ANTIGUALUBERRI KE
ATLETICO SAN SEBASTIAN-GRUPO EME OIARSO SKT
OSTADAR SKT-BERA BERA GROS
Jardunaldia 8
AÑORGA SASKIBALOIA-OSTADAR SKT
CAFES AITONA ASKATUAK-CD INTERNACIONAL
TAKE-ESKORIATZA KE
ANTIGUALUBERRI KE-TXINTXU GOZOTEGIA ISB
GRUPO EME OIARSO SKT-GOIERRI AYMA
BERA BERA GROS-ATLETICO SAN SEBASTIAN
Jardunaldia 9
AÑORGA SASKIBALOIA-CAFES AITONA ASKATUAK
CD INTERNACIONAL-TAKE
ESKORIATZA KE-ANTIGUALUBERRI KE
TXINTXU GOZOTEGIA ISB-GRUPO EME OIARSO SKT
GOIERRI AYMA-BERA BERA GROS
OSTADAR SKT-ATLETICO SAN SEBASTIAN
Jardunaldia 10
OSTADAR SKT-CAFES AITONA ASKATUAK
TAKE-AÑORGA SASKIBALOIA
ANTIGUALUBERRI KE-CD INTERNACIONAL
GRUPO EME OIARSO SKT-ESKORIATZA KE
BERA BERA GROS-TXINTXU GOZOTEGIA ISB
ATLETICO SAN SEBASTIAN-GOIERRI AYMA
Jardunaldia 11
CAFES AITONA ASKATUAK-TAKE
AÑORGA SASKIBALOIA-ANTIGUALUBERRI KE
CD INTERNACIONAL-GRUPO EME OIARSO SKT
ESKORIATZA KE-BERA BERA GROS
TXINTXU GOZOTEGIA ISB-ATLETICO SAN SEBASTIAN
GOIERRI AYMA-OSTADAR SKT
Jardunaldia 12
TXINTXU GOZOTEGIA ISB-GOIERRI AYMA
ESKORIATZA KE-ATLETICO SAN SEBASTIAN
CD INTERNACIONAL-BERA BERA GROS
AÑORGA SASKIBALOIA-GRUPO EME OIARSO SKT
CAFES AITONA ASKATUAK-ANTIGUALUBERRI KE
TAKE-OSTADAR SKT
Jardunaldia 13
OSTADAR SKT-TXINTXU GOZOTEGIA ISB
GOIERRI AYMA-ESKORIATZA KE
ATLETICO SAN SEBASTIAN-CD INTERNACIONAL
BERA BERA GROS-AÑORGA SASKIBALOIA
GRUPO EME OIARSO SKT-CAFES AITONA ASKATUAK
ANTIGUALUBERRI KE-TAKE
Jardunaldia 14
ESKORIATZA KE-TXINTXU GOZOTEGIA ISB
CD INTERNACIONAL-GOIERRI AYMA
AÑORGA SASKIBALOIA-ATLETICO SAN SEBASTIAN
CAFES AITONA ASKATUAK-BERA BERA GROS
TAKE-GRUPO EME OIARSO SKT
ANTIGUALUBERRI KE-OSTADAR SKT
Jardunaldia 15
OSTADAR SKT-ESKORIATZA KE
TXINTXU GOZOTEGIA ISB-CD INTERNACIONAL
GOIERRI AYMA-AÑORGA SASKIBALOIA
ATLETICO SAN SEBASTIAN-CAFES AITONA ASKATUAK
BERA BERA GROS-TAKE
GRUPO EME OIARSO SKT-ANTIGUALUBERRI KE
Jardunaldia 16
CD INTERNACIONAL-ESKORIATZA KE
AÑORGA SASKIBALOIA-TXINTXU GOZOTEGIA ISB
CAFES AITONA ASKATUAK-GOIERRI AYMA
TAKE-ATLETICO SAN SEBASTIAN
ANTIGUALUBERRI KE-BERA BERA GROS
GRUPO EME OIARSO SKT-OSTADAR SKT
Jardunaldia 17
OSTADAR SKT-CD INTERNACIONAL
ESKORIATZA KE-AÑORGA SASKIBALOIA
TXINTXU GOZOTEGIA ISB-CAFES AITONA ASKATUAK
GOIERRI AYMA-TAKE
ATLETICO SAN SEBASTIAN-ANTIGUALUBERRI KE
BERA BERA GROS-GRUPO EME OIARSO SKT
Jardunaldia 18
AÑORGA SASKIBALOIA-CD INTERNACIONAL
CAFES AITONA ASKATUAK-ESKORIATZA KE
TAKE-TXINTXU GOZOTEGIA ISB
ANTIGUALUBERRI KE-GOIERRI AYMA
GRUPO EME OIARSO SKT-ATLETICO SAN SEBASTIAN
BERA BERA GROS-OSTADAR SKT
Jardunaldia 19
OSTADAR SKT-AÑORGA SASKIBALOIA
CD INTERNACIONAL-CAFES AITONA ASKATUAK
ESKORIATZA KE-TAKE
TXINTXU GOZOTEGIA ISB-ANTIGUALUBERRI KE
GOIERRI AYMA-GRUPO EME OIARSO SKT
ATLETICO SAN SEBASTIAN-BERA BERA GROS
Jardunaldia 20
CAFES AITONA ASKATUAK-AÑORGA SASKIBALOIA
TAKE-CD INTERNACIONAL
ANTIGUALUBERRI KE-ESKORIATZA KE
GRUPO EME OIARSO SKT-TXINTXU GOZOTEGIA ISB
BERA BERA GROS-GOIERRI AYMA
ATLETICO SAN SEBASTIAN-OSTADAR SKT
Jardunaldia 21
CAFES AITONA ASKATUAK-OSTADAR SKT
AÑORGA SASKIBALOIA-TAKE
CD INTERNACIONAL-ANTIGUALUBERRI KE
ESKORIATZA KE-GRUPO EME OIARSO SKT
TXINTXU GOZOTEGIA ISB-BERA BERA GROS
GOIERRI AYMA-ATLETICO SAN SEBASTIAN
Jardunaldia 22
TAKE-CAFES AITONA ASKATUAK
ANTIGUALUBERRI KE-AÑORGA SASKIBALOIA
GRUPO EME OIARSO SKT-CD INTERNACIONAL
BERA BERA GROS-ESKORIATZA KE
ATLETICO SAN SEBASTIAN-TXINTXU GOZOTEGIA ISB
OSTADAR SKT-GOIERRI AYMA