Junior Mutilak 04
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • MVP

Azken partidua
Escudo Antigua Luberri KEAntigua Luberri KE
48
Escudo Easo Echeverria Del ValleEaso Echeverria Del Valle
52


Foto Junior-Mutilak-04

Teknikariak



Ikusi taldearen koadroa

Denboraldi Entrenamenduen ordutegia

EgunaOrdua Entrenamenduen zelaiaAldagela
Antigua-Luberri KE
Astelehena 18:30 - 20:00Bentaberri Kiroldegia
Asteazkena 18:30 - 20:00Bentaberri Kiroldegia
Ostirala 18:30 - 20:00Bentaberri Kiroldegia

Junior Mutilak Errendimendua

BEBKBK
PtJEtxekoaBisitariaOsoaPt
IEGEIKGKIKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo BKL MurumendiBKL Murumendi63102030211134
2Escudo Ordizia KEOrdizia KE63102030227169
3Escudo Ama Guadalupekoa HondarribiAma Guadalupekoa Hondarribi53101121241174
4Escudo Easo MandoegiEaso Mandoegi53101121225169
5Escudo La Cerve AskatuakLa Cerve Askatuak53111021157162
6Escudo Easo Echeverria Del ValleEaso Echeverria Del Valle53012021150178
7Escudo Goierri GaestoplasGoierri Gaestoplas42101020124117
8Escudo Saski AxularSaski Axular43011112196201
9Escudo Zast Zarautz ZKEZast Zarautz ZKE32011011159126
10Escudo Aloña Mendi KEAloña Mendi KE33020103170212
11Escudo Antigua Luberri KEAntigua Luberri KE33020103134204
12Escudo Oiarso SKTOiarso SKT33020103105214
13Escudo Bergara Soraluce KEBergara Soraluce KE2202000292131
14Escudo AtsedenaAtsedena0000000000

Egutegia

Jardunaldia 119-Septiembre
Goierri Gaestoplas-Atsedena
Antigua Luberri KE5267BKL Murumendi
Aloña Mendi KE5767La Cerve Askatuak
Oiarso SKT3181Easo Mandoegi
Ama Guadalupekoa Hondarribi8248Saski Axular
Bergara Soraluce KE4449Easo Echeverria Del Valle
Zast Zarautz ZKE7377Ordizia KE
Jardunaldia 226-Septiembre
Ordizia KE8534Antigua Luberri KE
Easo Echeverria Del Valle4986Zast Zarautz ZKE
BKL Murumendi8051Aloña Mendi KE
La Cerve Askatuak5941Oiarso SKT
Atsedena-Bergara Soraluce KE
Saski Axular6671Goierri Gaestoplas
Easo Mandoegi9385Ama Guadalupekoa Hondarribi
Jardunaldia 33-Octubre
Aloña Mendi KE6265Ordizia KE
Oiarso SKT3374Ama Guadalupekoa Hondarribi
Goierri Gaestoplas5351Easo Mandoegi
Antigua Luberri KE4852Easo Echeverria Del Valle
Zast Zarautz ZKE-Atsedena
La Cerve Askatuak3164BKL Murumendi
Bergara Soraluce KE4882Saski Axular
Jardunaldia 410-Octubre
BKL Murumendi-Oiarso SKT
Ordizia KE-La Cerve Askatuak
Easo Echeverria Del Valle-Aloña Mendi KE
Ama Guadalupekoa Hondarribi-Goierri Gaestoplas
Atsedena-Antigua Luberri KE
Saski Axular-Zast Zarautz ZKE
Easo Mandoegi-Bergara Soraluce KE
Jardunaldia 517-Octubre
Antigua Luberri KE-Saski Axular
Aloña Mendi KE-Atsedena
La Cerve Askatuak-Easo Echeverria Del Valle
BKL Murumendi-Ordizia KE
Oiarso SKT-Goierri Gaestoplas
Bergara Soraluce KE-Ama Guadalupekoa Hondarribi
Zast Zarautz ZKE-Easo Mandoegi
Jardunaldia 624-Octubre
Ordizia KE-Oiarso SKT
Goierri Gaestoplas-Bergara Soraluce KE
Easo Echeverria Del Valle-BKL Murumendi
Atsedena-La Cerve Askatuak
Saski Axular-Aloña Mendi KE
Easo Mandoegi-Antigua Luberri KE
Ama Guadalupekoa Hondarribi-Zast Zarautz ZKE
Jardunaldia 731-Octubre
Ordizia KE-Easo Echeverria Del Valle
Aloña Mendi KE-Easo Mandoegi
BKL Murumendi-Atsedena
Antigua Luberri KE-Ama Guadalupekoa Hondarribi
Oiarso SKT-Bergara Soraluce KE
La Cerve Askatuak-Saski Axular
Zast Zarautz ZKE-Goierri Gaestoplas
Jardunaldia 87-Noviembre
Goierri Gaestoplas-Antigua Luberri KE
Easo Echeverria Del Valle-Oiarso SKT
Atsedena-Ordizia KE
Saski Axular-BKL Murumendi
Easo Mandoegi-La Cerve Askatuak
Bergara Soraluce KE-Zast Zarautz ZKE
Ama Guadalupekoa Hondarribi-Aloña Mendi KE
Jardunaldia 914-Noviembre
Ordizia KE-Saski Axular
BKL Murumendi-Easo Mandoegi
Easo Echeverria Del Valle-Atsedena
Aloña Mendi KE-Goierri Gaestoplas
Antigua Luberri KE-Bergara Soraluce KE
Oiarso SKT-Zast Zarautz ZKE
La Cerve Askatuak-Ama Guadalupekoa Hondarribi
Jardunaldia 1021-Noviembre
Goierri Gaestoplas-La Cerve Askatuak
Ama Guadalupekoa Hondarribi-BKL Murumendi
Atsedena-Oiarso SKT
Saski Axular-Easo Echeverria Del Valle
Easo Mandoegi-Ordizia KE
Bergara Soraluce KE-Aloña Mendi KE
Zast Zarautz ZKE-Aloña Mendi KE
Jardunaldia 11
Saski Axular-Easo Echeverria Del Valle
Easo Mandoegi-Ordizia KE
La Cerve Askatuak-Bergara Soraluce KE
BKL Murumendi-Ama Guadalupekoa Hondarribi
Atsedena -Oiarso SKT
Goierri Gaestoplas-Aloña Mendi KE
Zast Zarautz ZKE-Antigua Luberri KE
Jardunaldia 12
Zast Zarautz ZKE-Easo Echeverria Del Valle
Ordizia KE-Saski Axular
Bergara Soraluce KE-Easo Mandoegi
Ama Guadalupekoa Hondarribi-La Cerve Askatuak
Oiarso SKT-BKL Murumendi
Aloña Mendi KE-Atsedena
Antigua Luberri KE-Goierri Gaestoplas
Jardunaldia 13
Easo Echeverria Del Valle-Ordizia KE
Saski Axular-Bergara Soraluce KE
Easo Mandoegi-Ama Guadalupekoa Hondarribi
La Cerve Askatuak-Oiarso SKT
BKL Murumendi-Aloña Mendi KE
Atsedena -Antigua Luberri KE
Goierri Gaestoplas-Zast Zarautz ZKE
Jardunaldia 14
Atsedena -Goierri Gaestoplas
BKL Murumendi-Antigua Luberri KE
La Cerve Askatuak-Aloña Mendi KE
Easo Mandoegi-Oiarso SKT
Saski Axular-Ama Guadalupekoa Hondarribi
Easo Echeverria Del Valle-Bergara Soraluce KE
Ordizia KE-Zast Zarautz ZKE
Jardunaldia 15
Zast Zarautz ZKE-Atsedena
Goierri Gaestoplas-BKL Murumendi
Antigua Luberri KE-La Cerve Askatuak
Aloña Mendi KE-Easo Mandoegi
Oiarso SKT-Saski Axular
Ama Guadalupekoa Hondarribi-Easo Echeverria Del Valle
Bergara Soraluce KE-Ordizia KE
Jardunaldia 16
BKL Murumendi-Atsedena
La Cerve Askatuak-Goierri Gaestoplas
Easo Mandoegi-Antigua Luberri KE
Saski Axular-Aloña Mendi KE
Easo Echeverria Del Valle-Oiarso SKT
Ordizia KE-Ama Guadalupekoa Hondarribi
Bergara Soraluce KE-Zast Zarautz ZKE
Jardunaldia 17
Zast Zarautz ZKE-BKL Murumendi
Atsedena -La Cerve Askatuak
Goierri Gaestoplas-Easo Mandoegi
Antigua Luberri KE-Saski Axular
Aloña Mendi KE-Easo Echeverria Del Valle
Oiarso SKT-Ordizia KE
Ama Guadalupekoa Hondarribi-Bergara Soraluce KE
Jardunaldia 18
La Cerve Askatuak-BKL Murumendi
Easo Mandoegi-Atsedena
Saski Axular-Goierri Gaestoplas
Easo Echeverria Del Valle-Antigua Luberri KE
Ordizia KE-Aloña Mendi KE
Bergara Soraluce KE-Oiarso SKT
Ama Guadalupekoa Hondarribi-Zast Zarautz ZKE
Jardunaldia 19
Zast Zarautz ZKE-La Cerve Askatuak
BKL Murumendi-Easo Mandoegi
Atsedena -Saski Axular
Goierri Gaestoplas-Easo Echeverria Del Valle
Antigua Luberri KE-Ordizia KE
Aloña Mendi KE-Bergara Soraluce KE
Oiarso SKT-Ama Guadalupekoa Hondarribi
Jardunaldia 20
Easo Mandoegi-La Cerve Askatuak
Saski Axular-BKL Murumendi
Easo Echeverria Del Valle-Atsedena
Ordizia KE-Goierri Gaestoplas
Bergara Soraluce KE-Antigua Luberri KE
Ama Guadalupekoa Hondarribi-Aloña Mendi KE
Oiarso SKT-Zast Zarautz ZKE
Jardunaldia 21
Zast Zarautz ZKE-Easo Mandoegi
La Cerve Askatuak-Saski Axular
BKL Murumendi-Easo Echeverria Del Valle
Atsedena -Ordizia KE
Goierri Gaestoplas-Bergara Soraluce KE
Antigua Luberri KE-Ama Guadalupekoa Hondarribi
Aloña Mendi KE-Oiarso SKT
Jardunaldia 22
Saski Axular-Easo Mandoegi
Easo Echeverria Del Valle-La Cerve Askatuak
Ordizia KE-BKL Murumendi
Bergara Soraluce KE-Atsedena
Ama Guadalupekoa Hondarribi-Goierri Gaestoplas
Oiarso SKT-Antigua Luberri KE
Aloña Mendi KE-Zast Zarautz ZKE
Jardunaldia 23
Zast Zarautz ZKE-Saski Axular
Easo Mandoegi-Easo Echeverria Del Valle
La Cerve Askatuak-Ordizia KE
BKL Murumendi-Bergara Soraluce KE
Atsedena -Ama Guadalupekoa Hondarribi
Goierri Gaestoplas-Oiarso SKT
Antigua Luberri KE-Aloña Mendi KE
Jardunaldia 24
Easo Echeverria Del Valle-Saski Axular
Ordizia KE-Easo Mandoegi
Bergara Soraluce KE-La Cerve Askatuak
Ama Guadalupekoa Hondarribi-BKL Murumendi
Oiarso SKT-Atsedena
Aloña Mendi KE-Goierri Gaestoplas
Antigua Luberri KE-Zast Zarautz ZKE
Jardunaldia 25
Easo Echeverria Del Valle-Zast Zarautz ZKE
Saski Axular-Ordizia KE
Easo Mandoegi-Bergara Soraluce KE
La Cerve Askatuak-Ama Guadalupekoa Hondarribi
BKL Murumendi-Oiarso SKT
Atsedena -Aloña Mendi KE
Goierri Gaestoplas-Antigua Luberri KE
Jardunaldia 26
Ordizia KE-Easo Echeverria Del Valle
Bergara Soraluce KE-Saski Axular
Ama Guadalupekoa Hondarribi-Easo Mandoegi
Oiarso SKT-La Cerve Askatuak
Aloña Mendi KE-BKL Murumendi
Antigua Luberri KE-Atsedena
Zast Zarautz ZKE-Goierri Gaestoplas

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa