INFANTIL TXIKI MUTILAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak



Foto INFANTIL-TXIKI-MUTILAK

Teknikariak



FUTBOL FEDERATUA eta ESKOLARRA INFANTILA INFANTIL TXIKI PARTEN HARTZEA 4Multzoa

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo OIARTZUN KEOIARTZUN KE187300301601273
2Escudo ARETXABALETA KE UDAARETXABALETA KE UDA1382022114132211
3Escudo ELGOIBAR CDELGOIBAR CD127202201403914
4Escudo ILINTXA SDILINTXA SD1071122013131514
5Escudo atsedenaatsedena0000000000000
6Escudo ANTIGUALUBERRI KEANTIGUALUBERRI KE07003004007132

Egutegia

Jardunaldia 110-Febrero
atsedena-ELGOIBAR CD
OIARTZUN KE50ANTIGUALUBERRI KE
ILINTXA SD33ARETXABALETA KE UDA
Jardunaldia 217-Febrero
ANTIGUALUBERRI KE-atsedena
ARETXABALETA KE UDA04OIARTZUN KE
ELGOIBAR CD23ILINTXA SD
Jardunaldia 324-Febrero
ILINTXA SD20ANTIGUALUBERRI KE
OIARTZUN KE-atsedena
ARETXABALETA KE UDA12ELGOIBAR CD
Jardunaldia 410-Marzo
atsedena-ILINTXA SD
OIARTZUN KE30ELGOIBAR CD
ANTIGUALUBERRI KE01ARETXABALETA KE UDA
Jardunaldia 517-Marzo
ILINTXA SD12OIARTZUN KE
ARETXABALETA KE UDA-atsedena
ELGOIBAR CD21ANTIGUALUBERRI KE
Jardunaldia 624-Marzo
ELGOIBAR CD-atsedena
ARETXABALETA KE UDA60ILINTXA SD
ANTIGUALUBERRI KE011OIARTZUN KE
Jardunaldia 77-Abril
atsedena-ANTIGUALUBERRI KE
ILINTXA SD01ELGOIBAR CD
OIARTZUN KE20ARETXABALETA KE UDA
Jardunaldia 814-Abril
atsedena-OIARTZUN KE
ELGOIBAR CD06ARETXABALETA KE UDA
ANTIGUALUBERRI KE06ILINTXA SD
Jardunaldia 95-Mayo
ARETXABALETA KE UDA50ANTIGUALUBERRI KE
ELGOIBAR CD20OIARTZUN KE
ILINTXA SD-atsedena
Jardunaldia 1012-Mayo
atsedena-ARETXABALETA KE UDA
ANTIGUALUBERRI KE-ELGOIBAR CD
OIARTZUN KE-ILINTXA SD

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa