INFANTIL TXIKI MUTILAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak

Hurrengo partidua
14-3-2020 11:45
Escudo equipo Antigua-Luberri KEAntigua-Luberri KE
Escudo equipo SANTO TOMAS LIZEOASANTO TOMAS LIZEOA


Foto INFANTIL-TXIKI-MUTILAK


INFANTIL TXIKI PARTE

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo OIARTZUN KEOIARTZUN KE93200100300120
2Escudo TRINTXERPE CDTRINTXERPE CD6200020020093
3Escudo IGELTEGI CFIGELTEGI CF33002100102710
4Escudo DescansaDescansa0000000000000
5Escudo Antigua-Luberri KEAntigua-Luberri KE0200100100218
6Escudo SANTO TOMAS LIZEOASANTO TOMAS LIZEOA0200100100208

Egutegia

Jardunaldia 116-Febrero
IGELTEGI CF05OIARTZUN KE
descansa -SANTO TOMAS LIZEOA
Antigua-Luberri KE 14TRINTXERPE CD
Jardunaldia 21-Marzo
OIARTZUN KE40Antigua-Luberri KE
SANTO TOMAS LIZEOA05IGELTEGI CF
TRINTXERPE CD-descansa
Jardunaldia 38-Marzo
OIARTZUN KE30SANTO TOMAS LIZEOA
IGELTEGI CF25TRINTXERPE CD
Antigua-Luberri KE -descansa
Jardunaldia 415-Marzo
Antigua-Luberri KE -SANTO TOMAS LIZEOA
TRINTXERPE CD-OIARTZUN KE
descansa -IGELTEGI CF
Jardunaldia 529-Marzo
SANTO TOMAS LIZEOA-TRINTXERPE CD
OIARTZUN KE-descansa
IGELTEGI CF-Antigua-Luberri KE
Jardunaldia 65-Abril
OIARTZUN KE-IGELTEGI CF
SANTO TOMAS LIZEOA-descansa
TRINTXERPE CD-Antigua-Luberri KE
Jardunaldia 726-Abril
Antigua-Luberri KE -OIARTZUN KE
IGELTEGI CF-SANTO TOMAS LIZEOA
descansa -TRINTXERPE CD
Jardunaldia 83-Mayo
SANTO TOMAS LIZEOA-OIARTZUN KE
TRINTXERPE CD-IGELTEGI CF
descansa -Antigua-Luberri KE
Jardunaldia 910-Mayo
SANTO TOMAS LIZEOA-Antigua-Luberri KE
OIARTZUN KE-TRINTXERPE CD
IGELTEGI CF-descansa
Jardunaldia 1017-Mayo
TRINTXERPE CD-SANTO TOMAS LIZEOA
descansa -OIARTZUN KE
Antigua-Luberri KE -IGELTEGI CF

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa