INFANTIL TXIKI MUTILAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak

Hurrengo partidua
23-11-2019 15:30
Escudo equipo BEHOBIA CDBEHOBIA CD
Escudo equipo Antigua Luberri KEAntigua Luberri KE



Teknikariak



Infantil Txiki sailk

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo ANTIGUOKO KEANTIGUOKO KE31100000100140
2Escudo PASAIA KEPASAIA KE3100010010080
3Escudo MARTUTENE KEMARTUTENE KE3100010010040
4Escudo ANTIGUA LUBERRI KEANTIGUA LUBERRI KE0100100000104
5Escudo ORERETA KAFEA FCORERETA KAFEA FC0100100000108
6Escudo BEHOBIA CDBEHOBIA CD01000001001014

Egutegia

Jardunaldia 117-Noviembre
ANTIGUOKO KE140BEHOBIA CD
ORERETA KAFEA FC08PASAIA KE
ANTIGUA LUBERRI KE04MARTUTENE KE
Jardunaldia 224-Noviembre
BEHOBIA CD-ANTIGUA LUBERRI KE
PASAIA KE-ANTIGUOKO KE
MARTUTENE KE-ORERETA KAFEA FC
Jardunaldia 31-Diciembre
BEHOBIA CD-PASAIA KE
ANTIGUOKO KE-MARTUTENE KE
ANTIGUA LUBERRI KE-ORERETA KAFEA FC
Jardunaldia 415-Diciembre
ANTIGUA LUBERRI KE-PASAIA KE
MARTUTENE KE-BEHOBIA CD
ORERETA KAFEA FC-ANTIGUOKO KE
Jardunaldia 55-Enero
PASAIA KE-MARTUTENE KE
BEHOBIA CD-ORERETA KAFEA FC
ANTIGUOKO KE-ANTIGUA LUBERRI KE
Jardunaldia 612-Enero
BEHOBIA CD-ANTIGUOKO KE
PASAIA KE-ORERETA KAFEA FC
MARTUTENE KE-ANTIGUA LUBERRI KE
Jardunaldia 719-Enero
ANTIGUA LUBERRI KE-BEHOBIA CD
ANTIGUOKO KE-PASAIA KE
ORERETA KAFEA FC-MARTUTENE KE
Jardunaldia 826-Enero
PASAIA KE-BEHOBIA CD
MARTUTENE KE-ANTIGUOKO KE
ORERETA KAFEA FC-ANTIGUA LUBERRI KE
Jardunaldia 92-Febrero
PASAIA KE-ANTIGUA LUBERRI KE
BEHOBIA CD-MARTUTENE KE
ANTIGUOKO KE-ORERETA KAFEA FC
Jardunaldia 109-Febrero
MARTUTENE KE-PASAIA KE
ORERETA KAFEA FC-BEHOBIA CD
ANTIGUA LUBERRI KE-ANTIGUOKO KE

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa