FUTBOL KADETE NESKAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak

Hurrengo partidua
24-3-2019 17:15
Escudo equipo LUBERRI STLLUBERRI STL
Escudo equipo DANENA KEDANENA KE


Foto FUTBOL-KADETE-NESKAK

KADETE NESKAK KOPA 1 multzoa

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKEASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE197300310610174
2Escudo GOIERRI GORRI FKGOIERRI GORRI FK157201301502164
3Escudo EUSKALDUNA SDEUSKALDUNA SD1372012114122811
4Escudo INTXAURDI KEINTXAURDI KE137112300412139
5Escudo AMARA BERRI KEAMARA BERRI KE97103201304913
6Escudo LUBERRI STLLUBERRI STL77112102214622
7Escudo URNIETA KEURNIETA KE37004102106211
8Escudo DANENA KEDANENA KE37003103106320

Egutegia

Jardunaldia 126-Enero
URNIETA KE01AMARA BERRI KE
DANENA KE01LUBERRI STL
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE21EUSKALDUNA SD
INTXAURDI KE02GOIERRI GORRI FK
Jardunaldia 23-Febrero
LUBERRI STL21URNIETA KE
EUSKALDUNA SD70DANENA KE
GOIERRI GORRI FK01ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
AMARA BERRI KE02INTXAURDI KE
Jardunaldia 310-Febrero
AMARA BERRI KE31LUBERRI STL
URNIETA KE04EUSKALDUNA SD
DANENA KE02GOIERRI GORRI FK
INTXAURDI KE02ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
Jardunaldia 417-Febrero
EUSKALDUNA SD23AMARA BERRI KE
GOIERRI GORRI FK20URNIETA KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE60DANENA KE
LUBERRI STL04INTXAURDI KE
Jardunaldia 524-Febrero
LUBERRI STL07EUSKALDUNA SD
AMARA BERRI KE03GOIERRI GORRI FK
URNIETA KE01ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
INTXAURDI KE21DANENA KE
Jardunaldia 610-Marzo
GOIERRI GORRI FK50LUBERRI STL
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE31AMARA BERRI KE
DANENA KE01URNIETA KE
INTXAURDI KE44EUSKALDUNA SD
Jardunaldia 717-Marzo
EUSKALDUNA SD32GOIERRI GORRI FK
LUBERRI STL22ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
AMARA BERRI KE12DANENA KE
URNIETA KE01INTXAURDI KE
Jardunaldia 824-Marzo
AMARA BERRI KE-URNIETA KE
LUBERRI STL-DANENA KE
EUSKALDUNA SD-ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
GOIERRI GORRI FK-INTXAURDI KE
Jardunaldia 97-Abril
URNIETA KE-LUBERRI STL
DANENA KE-EUSKALDUNA SD
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE-GOIERRI GORRI FK
INTXAURDI KE-AMARA BERRI KE
Jardunaldia 1014-Abril
LUBERRI STL-AMARA BERRI KE
EUSKALDUNA SD-URNIETA KE
GOIERRI GORRI FK-DANENA KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE-INTXAURDI KE
Jardunaldia 115-Mayo
AMARA BERRI KE-EUSKALDUNA SD
URNIETA KE-GOIERRI GORRI FK
DANENA KE-ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
INTXAURDI KE-LUBERRI STL
Jardunaldia 1212-Mayo
EUSKALDUNA SD-LUBERRI STL
GOIERRI GORRI FK-AMARA BERRI KE
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE-URNIETA KE
DANENA KE-INTXAURDI KE
Jardunaldia 1319-Mayo
LUBERRI STL-GOIERRI GORRI FK
AMARA BERRI KE-ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE
URNIETA KE-DANENA KE
EUSKALDUNA SD-INTXAURDI KE
Jardunaldia 1426-Mayo
GOIERRI GORRI FK-EUSKALDUNA SD
ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE-LUBERRI STL
DANENA KE-AMARA BERRI KE
INTXAURDI KE-URNIETA KE

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa