FUTBOL KADETE NESKAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak

Hurrengo partidua
24-11-2019 14:45
Escudo equipo AMARA BERRI KEAMARA BERRI KE
Escudo equipo Antigua Luberri KEAntigua Luberri KE



1 KADETE EMAKUMEAK

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo OIARTZUN KEOIARTZUN KE228210500710263
2Escudo SANTO TOMAS LIZEOASANTO TOMAS LIZEOA1584010304311810
3Escudo HONDARRIBIA FEHONDARRIBIA FE148202220422187
4Escudo INTXAURDI KE -B-INTXAURDI KE -B-1481213014222012
5Escudo ALLERRU KJKEALLERRU KJKE1381113024132116
6Escudo ANTIGUA LUBERRI KEANTIGUA LUBERRI KE1083010133141811
7Escudo AMARA BERRI KEAMARA BERRI KE88013211224722
8Escudo TOURING KETOURING KE58122003125716
9Escudo AtsedenaAtsedena0000000000000
10Escudo SPORTING DE HERRERASPORTING DE HERRERA08004004008240

Egutegia

Jardunaldia 122-Septiembre
TOURING KE02INTXAURDI KE -B-
ALLERRU KJKE11SANTO TOMAS LIZEOA
ANTIGUA LUBERRI KE01AMARA BERRI KE
OIARTZUN KE-Atsedena
HONDARRIBIA FE30SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 229-Septiembre
INTXAURDI KE -B-22HONDARRIBIA FE
SANTO TOMAS LIZEOA50TOURING KE
AMARA BERRI KE27ALLERRU KJKE
Atsedena-ANTIGUA LUBERRI KE
SPORTING DE HERRERA05OIARTZUN KE
Jardunaldia 36-Octubre
INTXAURDI KE -B-11SANTO TOMAS LIZEOA
TOURING KE00AMARA BERRI KE
ALLERRU KJKE-Atsedena
ANTIGUA LUBERRI KE70SPORTING DE HERRERA
HONDARRIBIA FE01OIARTZUN KE
Jardunaldia 413-Octubre
SANTO TOMAS LIZEOA05HONDARRIBIA FE
AMARA BERRI KE06INTXAURDI KE -B-
Atsedena-TOURING KE
SPORTING DE HERRERA05ALLERRU KJKE
OIARTZUN KE50ANTIGUA LUBERRI KE
Jardunaldia 520-Octubre
SANTO TOMAS LIZEOA10AMARA BERRI KE
INTXAURDI KE -B--Atsedena
TOURING KE60SPORTING DE HERRERA
ALLERRU KJKE03OIARTZUN KE
HONDARRIBIA FE20ANTIGUA LUBERRI KE
Jardunaldia 627-Octubre
AMARA BERRI KE11HONDARRIBIA FE
Atsedena-SANTO TOMAS LIZEOA
SPORTING DE HERRERA04INTXAURDI KE -B-
OIARTZUN KE20TOURING KE
ANTIGUA LUBERRI KE41ALLERRU KJKE
Jardunaldia 73-Noviembre
AMARA BERRI KE-Atsedena
SANTO TOMAS LIZEOA71SPORTING DE HERRERA
INTXAURDI KE -B-12OIARTZUN KE
TOURING KE11ANTIGUA LUBERRI KE
HONDARRIBIA FE23ALLERRU KJKE
Jardunaldia 810-Noviembre
HONDARRIBIA FE-Atsedena
SPORTING DE HERRERA13AMARA BERRI KE
OIARTZUN KE22SANTO TOMAS LIZEOA
ANTIGUA LUBERRI KE60INTXAURDI KE -B-
ALLERRU KJKE30TOURING KE
Jardunaldia 917-Noviembre
Atsedena-SPORTING DE HERRERA
AMARA BERRI KE06OIARTZUN KE
SANTO TOMAS LIZEOA10ANTIGUA LUBERRI KE
INTXAURDI KE -B-41ALLERRU KJKE
TOURING KE03HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 1024-Noviembre
INTXAURDI KE -B--TOURING KE
SANTO TOMAS LIZEOA-ALLERRU KJKE
AMARA BERRI KE-ANTIGUA LUBERRI KE
Atsedena-OIARTZUN KE
SPORTING DE HERRERA-HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 111-Diciembre
HONDARRIBIA FE-INTXAURDI KE -B-
TOURING KE-SANTO TOMAS LIZEOA
ALLERRU KJKE-AMARA BERRI KE
ANTIGUA LUBERRI KE-Atsedena
OIARTZUN KE-SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 125-Enero
SANTO TOMAS LIZEOA-INTXAURDI KE -B-
AMARA BERRI KE-TOURING KE
Atsedena-ALLERRU KJKE
SPORTING DE HERRERA-ANTIGUA LUBERRI KE
OIARTZUN KE-HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 1312-Enero
HONDARRIBIA FE-SANTO TOMAS LIZEOA
INTXAURDI KE -B--AMARA BERRI KE
TOURING KE-Atsedena
ALLERRU KJKE-SPORTING DE HERRERA
ANTIGUA LUBERRI KE-OIARTZUN KE
Jardunaldia 1419-Enero
AMARA BERRI KE-SANTO TOMAS LIZEOA
Atsedena-INTXAURDI KE -B-
SPORTING DE HERRERA-TOURING KE
OIARTZUN KE-ALLERRU KJKE
ANTIGUA LUBERRI KE-HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 1526-Enero
HONDARRIBIA FE-AMARA BERRI KE
SANTO TOMAS LIZEOA-Atsedena
INTXAURDI KE -B--SPORTING DE HERRERA
TOURING KE-OIARTZUN KE
ALLERRU KJKE-ANTIGUA LUBERRI KE
Jardunaldia 162-Febrero
Atsedena-AMARA BERRI KE
SPORTING DE HERRERA-SANTO TOMAS LIZEOA
OIARTZUN KE-INTXAURDI KE -B-
ANTIGUA LUBERRI KE-TOURING KE
ALLERRU KJKE-HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 1716-Febrero
Atsedena-HONDARRIBIA FE
AMARA BERRI KE-SPORTING DE HERRERA
SANTO TOMAS LIZEOA-OIARTZUN KE
INTXAURDI KE -B--ANTIGUA LUBERRI KE
TOURING KE-ALLERRU KJKE
Jardunaldia 181-Marzo
SPORTING DE HERRERA-Atsedena
OIARTZUN KE-AMARA BERRI KE
ANTIGUA LUBERRI KE-SANTO TOMAS LIZEOA
ALLERRU KJKE-INTXAURDI KE -B-
HONDARRIBIA FE-TOURING KE

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa