FUTBOL KADETE MUTILAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak

Hurrengo partidua
15-3-2020 0:00
Escudo equipo Antigua Luberri KEAntigua Luberri KE
Escudo equipo descansadescansa


Foto FUTBOL-KADETE-MUTILAK

kADETE 1 MAILA KOPA

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo INTERNACIONAL CDINTERNACIONAL CD187401200601368
2Escudo KOSTKAS KEKOSTKAS KE1672003115113012
3Escudo AÑORGA KKEAÑORGA KKE156300201501334
4Escudo Antigua Luberri KEAntigua Luberri KE1373101024123013
5Escudo SANTO TOMAS LIZEOASANTO TOMAS LIZEOA672010042052818
6Escudo SANSESANSE37102004106339
7Escudo LENGOKOAK KELENGOKOAK KE07004003007571

Egutegia

Jardunaldia 112-Enero
AÑORGA KKE-descansa
SANSE06INTERNACIONAL CD
KOSTKAS KE53SANTO TOMAS LIZEOA
Antigua Luberri KE90LENGOKOAK KE
Jardunaldia 219-Enero
INTERNACIONAL CD31AÑORGA KKE
SANTO TOMAS LIZEOA60SANSE
LENGOKOAK KE010KOSTKAS KE
descansa -Antigua Luberri KE
Jardunaldia 326-Enero
descansa -INTERNACIONAL CD
AÑORGA KKE21SANTO TOMAS LIZEOA
SANSE10LENGOKOAK KE
Antigua Luberri KE33KOSTKAS KE
Jardunaldia 42-Febrero
SANTO TOMAS LIZEOA-descansa
LENGOKOAK KE019AÑORGA KKE
KOSTKAS KE62SANSE
INTERNACIONAL CD21Antigua Luberri KE
Jardunaldia 59-Febrero
INTERNACIONAL CD42SANTO TOMAS LIZEOA
descansa -LENGOKOAK KE
AÑORGA KKE10KOSTKAS KE
Antigua Luberri KE50SANSE
Jardunaldia 616-Febrero
LENGOKOAK KE110INTERNACIONAL CD
KOSTKAS KE-descansa
SANSE07AÑORGA KKE
Antigua Luberri KE32SANTO TOMAS LIZEOA
Jardunaldia 71-Marzo
SANTO TOMAS LIZEOA131LENGOKOAK KE
INTERNACIONAL CD23KOSTKAS KE
descansa -SANSE
AÑORGA KKE30Antigua Luberri KE
Jardunaldia 88-Marzo
descansa -AÑORGA KKE
INTERNACIONAL CD90SANSE
SANTO TOMAS LIZEOA13KOSTKAS KE
LENGOKOAK KE39Antigua Luberri KE
Jardunaldia 915-Marzo
AÑORGA KKE-INTERNACIONAL CD
SANSE-SANTO TOMAS LIZEOA
KOSTKAS KE-LENGOKOAK KE
Antigua Luberri KE-descansa
Jardunaldia 1022-Marzo
INTERNACIONAL CD-descansa
SANTO TOMAS LIZEOA-AÑORGA KKE
LENGOKOAK KE-SANSE
KOSTKAS KE-Antigua Luberri KE
Jardunaldia 1129-Marzo
descansa -SANTO TOMAS LIZEOA
AÑORGA KKE-LENGOKOAK KE
SANSE-KOSTKAS KE
Antigua Luberri KE-INTERNACIONAL CD
Jardunaldia 125-Abril
SANTO TOMAS LIZEOA-INTERNACIONAL CD
LENGOKOAK KE-descansa
KOSTKAS KE-AÑORGA KKE
SANSE-Antigua Luberri KE
Jardunaldia 1326-Abril
INTERNACIONAL CD-LENGOKOAK KE
descansa -KOSTKAS KE
AÑORGA KKE-SANSE
SANTO TOMAS LIZEOA-Antigua Luberri KE
Jardunaldia 143-Mayo
LENGOKOAK KE-SANTO TOMAS LIZEOA
KOSTKAS KE-INTERNACIONAL CD
SANSE-descansa
Antigua Luberri KE-AÑORGA KKE

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa