FUTBOL KADETE MUTILAK B
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak

Hurrengo partidua
23-2-2019 13:10
Escudo equipo LENGOKOAK KELENGOKOAK KE
Escudo equipo Antigua Luberri KEAntigua Luberri KE


Foto FUTBOL-KADETE-MUTILAK-B

Teknikariak



KADETEEN 1 M KOPA 3 Multzoa

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo SPORTING DE HERRERASPORTING DE HERRERA155400100500343
2Escudo ORERETA KAFEA FCORERETA KAFEA FC125200201401203
3Escudo TRINTXERPE CDTRINTXERPE CD95102200302138
4Escudo Antigua Luberri KEAntigua Luberri KE65201002203712
5Escudo AMARA BERRI KEAMARA BERRI KE652000032031120
6Escudo BETI ONA CDBETI ONA CD46102012114518
7Escudo LENGOKOAK KELENGOKOAK KE15010004014531
8Escudo ATSEDENAATSEDENA0000000000000

Egutegia

Jardunaldia 113-Enero
ORERETA KAFEA FC-ATSEDENA
BETI ONA CD04TRINTXERPE CD
AMARA BERRI KE70LENGOKOAK KE
SPORTING DE HERRERA50Antigua Luberri KE
Jardunaldia 220-Enero
TRINTXERPE CD02ORERETA KAFEA FC
LENGOKOAK KE22BETI ONA CD
Antigua Luberri KE31AMARA BERRI KE
ATSEDENA-SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 326-Enero
ATSEDENA-TRINTXERPE CD
ORERETA KAFEA FC71LENGOKOAK KE
BETI ONA CD21Antigua Luberri KE
SPORTING DE HERRERA90AMARA BERRI KE
Jardunaldia 43-Febrero
LENGOKOAK KE-ATSEDENA
Antigua Luberri KE21ORERETA KAFEA FC
AMARA BERRI KE31BETI ONA CD
TRINTXERPE CD24SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 510-Febrero
TRINTXERPE CD41LENGOKOAK KE
ATSEDENA-Antigua Luberri KE
ORERETA KAFEA FC70AMARA BERRI KE
SPORTING DE HERRERA50BETI ONA CD
Jardunaldia 617-Febrero
Antigua Luberri KE13TRINTXERPE CD
AMARA BERRI KE-ATSEDENA
BETI ONA CD03ORERETA KAFEA FC
SPORTING DE HERRERA111LENGOKOAK KE
Jardunaldia 723-Febrero
LENGOKOAK KE-Antigua Luberri KE
TRINTXERPE CD-AMARA BERRI KE
ATSEDENA-BETI ONA CD
ORERETA KAFEA FC-SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 810-Marzo
ATSEDENA-ORERETA KAFEA FC
TRINTXERPE CD-BETI ONA CD
LENGOKOAK KE-AMARA BERRI KE
Antigua Luberri KE-SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 917-Marzo
ORERETA KAFEA FC-TRINTXERPE CD
BETI ONA CD-LENGOKOAK KE
AMARA BERRI KE-Antigua Luberri KE
SPORTING DE HERRERA-ATSEDENA
Jardunaldia 1024-Marzo
TRINTXERPE CD-ATSEDENA
LENGOKOAK KE-ORERETA KAFEA FC
Antigua Luberri KE-BETI ONA CD
AMARA BERRI KE-SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 1131-Marzo
ATSEDENA-LENGOKOAK KE
ORERETA KAFEA FC-Antigua Luberri KE
BETI ONA CD-AMARA BERRI KE
SPORTING DE HERRERA-TRINTXERPE CD
Jardunaldia 127-Abril
LENGOKOAK KE-TRINTXERPE CD
Antigua Luberri KE-ATSEDENA
AMARA BERRI KE-ORERETA KAFEA FC
BETI ONA CD-SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 1314-Abril
TRINTXERPE CD-Antigua Luberri KE
ATSEDENA-AMARA BERRI KE
ORERETA KAFEA FC-BETI ONA CD
LENGOKOAK KE-SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 145-Mayo
Antigua Luberri KE-LENGOKOAK KE
AMARA BERRI KE-TRINTXERPE CD
BETI ONA CD-ATSEDENA
SPORTING DE HERRERA-ORERETA KAFEA FC

JokalariaGolakPartiduak: