FUTBOL KADETE MUTILAK B
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak



Foto FUTBOL-KADETE-MUTILAK-B

Teknikariak



KADETEEN 1 M KOPA 3 Multzoa

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo SPORTING DE HERRERASPORTING DE HERRERA331150060011006210
2Escudo ORERETA KAFEA FCORERETA KAFEA FC2511411401812476
3Escudo TRINTXERPE CDTRINTXERPE CD19113033116143423
4Escudo BETI ONA CDBETI ONA CD16123032135162538
5Escudo Antigua Luberri KEAntigua Luberri KE12112032044072333
6Escudo AMARA BERRI KEAMARA BERRI KE6112030062091854
7Escudo LENGOKOAK KELENGOKOAK KE4111140051191257
8Escudo ATSEDENAATSEDENA0000000000000

Egutegia

Jardunaldia 113-Enero
ORERETA KAFEA FC-ATSEDENA
BETI ONA CD04TRINTXERPE CD
AMARA BERRI KE70LENGOKOAK KE
SPORTING DE HERRERA50Antigua Luberri KE
Jardunaldia 220-Enero
TRINTXERPE CD02ORERETA KAFEA FC
LENGOKOAK KE22BETI ONA CD
Antigua Luberri KE31AMARA BERRI KE
ATSEDENA-SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 326-Enero
ATSEDENA-TRINTXERPE CD
ORERETA KAFEA FC71LENGOKOAK KE
BETI ONA CD21Antigua Luberri KE
SPORTING DE HERRERA90AMARA BERRI KE
Jardunaldia 43-Febrero
LENGOKOAK KE-ATSEDENA
Antigua Luberri KE21ORERETA KAFEA FC
AMARA BERRI KE31BETI ONA CD
TRINTXERPE CD24SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 510-Febrero
TRINTXERPE CD41LENGOKOAK KE
ATSEDENA-Antigua Luberri KE
ORERETA KAFEA FC70AMARA BERRI KE
SPORTING DE HERRERA50BETI ONA CD
Jardunaldia 617-Febrero
Antigua Luberri KE13TRINTXERPE CD
AMARA BERRI KE-ATSEDENA
BETI ONA CD03ORERETA KAFEA FC
SPORTING DE HERRERA111LENGOKOAK KE
Jardunaldia 723-Febrero
LENGOKOAK KE16Antigua Luberri KE
TRINTXERPE CD61AMARA BERRI KE
ATSEDENA-BETI ONA CD
ORERETA KAFEA FC23SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 810-Marzo
ATSEDENA-ORERETA KAFEA FC
TRINTXERPE CD46BETI ONA CD
LENGOKOAK KE42AMARA BERRI KE
Antigua Luberri KE13SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 917-Marzo
ORERETA KAFEA FC00TRINTXERPE CD
BETI ONA CD32LENGOKOAK KE
AMARA BERRI KE25Antigua Luberri KE
SPORTING DE HERRERA-ATSEDENA
Jardunaldia 1024-Marzo
TRINTXERPE CD-ATSEDENA
LENGOKOAK KE07ORERETA KAFEA FC
Antigua Luberri KE24BETI ONA CD
AMARA BERRI KE18SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 1131-Marzo
ATSEDENA-LENGOKOAK KE
ORERETA KAFEA FC60Antigua Luberri KE
BETI ONA CD51AMARA BERRI KE
SPORTING DE HERRERA61TRINTXERPE CD
Jardunaldia 127-Abril
LENGOKOAK KE05TRINTXERPE CD
Antigua Luberri KE-ATSEDENA
AMARA BERRI KE06ORERETA KAFEA FC
BETI ONA CD25SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 1314-Abril
TRINTXERPE CD52Antigua Luberri KE
ATSEDENA-AMARA BERRI KE
ORERETA KAFEA FC60BETI ONA CD
LENGOKOAK KE03SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 145-Mayo
Antigua Luberri KE-LENGOKOAK KE
AMARA BERRI KE-TRINTXERPE CD
BETI ONA CD-ATSEDENA
SPORTING DE HERRERA-ORERETA KAFEA FC

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa