FUTBOL KADETE MUTILAK A
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak



Foto FUTBOL-KADETE-MUTILAK-A

Teknikariak



KADETEEN 1 M KOPA 5 Multzoa

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo ANTIGUA LUBERRI KEANTIGUA LUBERRI KE321251051010205812
2Escudo EKINTZA KEEKINTZA KE28115104019115217
3Escudo HERNANI CDHERNANI CD22114013127134315
4Escudo LENGOKOAK KELENGOKOAK KE16113122035152026
5Escudo KOSTKAS KEKOSTKAS KE9111042043082031
6Escudo URNIETA KEURNIETA KE7110052132181436
7Escudo ATSEDENAATSEDENA0000000000000
8Escudo SPORTING DE HERRERASPORTING DE HERRERA0110060050011373

Egutegia

Jardunaldia 112-Enero
ATSEDENA-URNIETA KE
HERNANI CD131SPORTING DE HERRERA
KOSTKAS KE13EKINTZA KE
ANTIGUA LUBERRI KE31LENGOKOAK KE
Jardunaldia 220-Enero
LENGOKOAK KE-ATSEDENA
URNIETA KE06HERNANI CD
SPORTING DE HERRERA03KOSTKAS KE
EKINTZA KE22ANTIGUA LUBERRI KE
Jardunaldia 327-Enero
ATSEDENA-HERNANI CD
KOSTKAS KE12URNIETA KE
ANTIGUA LUBERRI KE80SPORTING DE HERRERA
LENGOKOAK KE26EKINTZA KE
Jardunaldia 43-Febrero
EKINTZA KE-ATSEDENA
HERNANI CD20KOSTKAS KE
URNIETA KE18ANTIGUA LUBERRI KE
SPORTING DE HERRERA13LENGOKOAK KE
Jardunaldia 510-Febrero
ATSEDENA-KOSTKAS KE
ANTIGUA LUBERRI KE11HERNANI CD
LENGOKOAK KE22URNIETA KE
EKINTZA KE130SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 617-Febrero
ATSEDENA-SPORTING DE HERRERA
KOSTKAS KE03ANTIGUA LUBERRI KE
HERNANI CD30LENGOKOAK KE
URNIETA KE13EKINTZA KE
Jardunaldia 724-Febrero
ANTIGUA LUBERRI KE-ATSEDENA
LENGOKOAK KE21KOSTKAS KE
EKINTZA KE53HERNANI CD
SPORTING DE HERRERA02URNIETA KE
Jardunaldia 810-Marzo
URNIETA KE-ATSEDENA
SPORTING DE HERRERA08HERNANI CD
EKINTZA KE71KOSTKAS KE
LENGOKOAK KE04ANTIGUA LUBERRI KE
Jardunaldia 917-Marzo
ATSEDENA-LENGOKOAK KE
HERNANI CD21URNIETA KE
KOSTKAS KE90SPORTING DE HERRERA
ANTIGUA LUBERRI KE43EKINTZA KE
Jardunaldia 1024-Marzo
HERNANI CD-ATSEDENA
URNIETA KE12KOSTKAS KE
SPORTING DE HERRERA17ANTIGUA LUBERRI KE
EKINTZA KE41LENGOKOAK KE
Jardunaldia 1131-Marzo
ATSEDENA-EKINTZA KE
KOSTKAS KE13HERNANI CD
ANTIGUA LUBERRI KE61URNIETA KE
LENGOKOAK KE40SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 127-Abril
KOSTKAS KE-ATSEDENA
HERNANI CD14ANTIGUA LUBERRI KE
URNIETA KE13LENGOKOAK KE
SPORTING DE HERRERA03EKINTZA KE
Jardunaldia 1314-Abril
SPORTING DE HERRERA-ATSEDENA
ANTIGUA LUBERRI KE81KOSTKAS KE
LENGOKOAK KE21HERNANI CD
EKINTZA KE32URNIETA KE
Jardunaldia 145-Mayo
ATSEDENA-ANTIGUA LUBERRI KE
KOSTKAS KE-LENGOKOAK KE
HERNANI CD-EKINTZA KE
URNIETA KE-SPORTING DE HERRERA

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa