FUTBOL KADETE A
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • MVP
  • Golegileak

Hurrengo partidua
21-5-2022 12:30
Escudo equipo LAGUN ONAK CDLAGUN ONAK CD
Escudo equipo Antigua-Luberri KEAntigua-Luberri KE



Teknikariak



Ikusi taldearen koadroa

Denboraldi Entrenamenduen ordutegia

EgunaOrdua Entrenamenduen zelaiaAldagela
Antigua-Luberri KE
Astelehena15:15 - 16:30BERIO
Asteazkena15:15 - 16:30BERIO
Ostirala15:15 - 16:30BERIO

1 KADETE IGOERA FASE

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo Antigua-Luberri KEAntigua-Luberri KE421861272013324715
2Escudo ZARAUTZ KE AZARAUTZ KE A401853171112423817
3Escudo BETI ONA CD ABETI ONA CD A391852271112335025
4Escudo MARTUTENE KE AMARTUTENE KE A28183335138463025
5Escudo MARIÑO CD AMARIÑO CD A25183333426753233
6Escudo ZESTOA KBZESTOA KB23182433425853234
7Escudo LAGUN ONAK CDLAGUN ONAK CD22183243246483538
8Escudo BURUMENDI FGBURUMENDI FG19182253245492233
9Escudo TOURING KE ATOURING KE A91810813523131635
10Escudo TEXAS LASARTEARRA CFTEXAS LASARTEARRA CF21801801802161865

Egutegia

Jardunaldia 19-Enero
ZESTOA KB23Antigua-Luberri KE
LAGUN ONAK CD33TOURING KE A
MARIÑO CD A22ZARAUTZ KE A
BURUMENDI FG11MARTUTENE KE A
BETI ONA CD A72TEXAS LASARTEARRA CF
Jardunaldia 216-Enero
Antigua-Luberri KE 12BETI ONA CD A
TOURING KE A04ZESTOA KB
ZARAUTZ KE A11LAGUN ONAK CD
MARTUTENE KE A12MARIÑO CD A
TEXAS LASARTEARRA CF05BURUMENDI FG
Jardunaldia 323-Enero
Antigua-Luberri KE 41TOURING KE A
ZESTOA KB12ZARAUTZ KE A
LAGUN ONAK CD13MARTUTENE KE A
MARIÑO CD A20TEXAS LASARTEARRA CF
BETI ONA CD A22BURUMENDI FG
Jardunaldia 430-Enero
TOURING KE A12BETI ONA CD A
ZARAUTZ KE A33Antigua-Luberri KE
MARTUTENE KE A22ZESTOA KB
TEXAS LASARTEARRA CF14LAGUN ONAK CD
BURUMENDI FG11MARIÑO CD A
Jardunaldia 56-Febrero
TOURING KE A13ZARAUTZ KE A
Antigua-Luberri KE 31MARTUTENE KE A
ZESTOA KB22TEXAS LASARTEARRA CF
LAGUN ONAK CD11BURUMENDI FG
BETI ONA CD A22MARIÑO CD A
Jardunaldia 613-Febrero
ZARAUTZ KE A02BETI ONA CD A
MARTUTENE KE A20TOURING KE A
TEXAS LASARTEARRA CF08Antigua-Luberri KE
BURUMENDI FG13ZESTOA KB
MARIÑO CD A62LAGUN ONAK CD
Jardunaldia 720-Febrero
ZARAUTZ KE A21MARTUTENE KE A
TOURING KE A30TEXAS LASARTEARRA CF
Antigua-Luberri KE 30BURUMENDI FG
ZESTOA KB22MARIÑO CD A
BETI ONA CD A41LAGUN ONAK CD
Jardunaldia 827-Febrero
BETI ONA CD A21MARTUTENE KE A
TEXAS LASARTEARRA CF04ZARAUTZ KE A
BURUMENDI FG21TOURING KE A
MARIÑO CD A12Antigua-Luberri KE
LAGUN ONAK CD42ZESTOA KB
Jardunaldia 96-Marzo
MARTUTENE KE A40TEXAS LASARTEARRA CF
ZARAUTZ KE A50BURUMENDI FG
TOURING KE A01MARIÑO CD A
Antigua-Luberri KE 10LAGUN ONAK CD
ZESTOA KB20BETI ONA CD A
Jardunaldia 1013-Marzo
Antigua-Luberri KE 01ZESTOA KB
TOURING KE A13LAGUN ONAK CD
ZARAUTZ KE A40MARIÑO CD A
MARTUTENE KE A02BURUMENDI FG
TEXAS LASARTEARRA CF34BETI ONA CD A
Jardunaldia 1120-Marzo
BETI ONA CD A12Antigua-Luberri KE
ZESTOA KB00TOURING KE A
LAGUN ONAK CD01ZARAUTZ KE A
MARIÑO CD A12MARTUTENE KE A
BURUMENDI FG21TEXAS LASARTEARRA CF
Jardunaldia 1227-Marzo
TOURING KE A03Antigua-Luberri KE
ZARAUTZ KE A11ZESTOA KB
MARTUTENE KE A21LAGUN ONAK CD
TEXAS LASARTEARRA CF35MARIÑO CD A
BURUMENDI FG03BETI ONA CD A
Jardunaldia 133-Abril
BETI ONA CD A20TOURING KE A
Antigua-Luberri KE 21ZARAUTZ KE A
ZESTOA KB23MARTUTENE KE A
LAGUN ONAK CD54TEXAS LASARTEARRA CF
MARIÑO CD A21BURUMENDI FG
Jardunaldia 1410-Abril
ZARAUTZ KE A21TOURING KE A
MARTUTENE KE A11Antigua-Luberri KE
TEXAS LASARTEARRA CF11ZESTOA KB
BURUMENDI FG12LAGUN ONAK CD
MARIÑO CD A13BETI ONA CD A
Jardunaldia 151-Mayo
BETI ONA CD A12ZARAUTZ KE A
TOURING KE A01MARTUTENE KE A
Antigua-Luberri KE 30TEXAS LASARTEARRA CF
ZESTOA KB10BURUMENDI FG
LAGUN ONAK CD40MARIÑO CD A
Jardunaldia 168-Mayo
MARTUTENE KE A02ZARAUTZ KE A
TEXAS LASARTEARRA CF13TOURING KE A
BURUMENDI FG15Antigua-Luberri KE
MARIÑO CD A33ZESTOA KB
LAGUN ONAK CD12BETI ONA CD A
Jardunaldia 1715-Mayo
MARTUTENE KE A33BETI ONA CD A
ZARAUTZ KE A10TEXAS LASARTEARRA CF
TOURING KE A01BURUMENDI FG
Antigua-Luberri KE 00MARIÑO CD A
ZESTOA KB22LAGUN ONAK CD
Jardunaldia 1822-Mayo
TEXAS LASARTEARRA CF02MARTUTENE KE A
BURUMENDI FG12ZARAUTZ KE A
MARIÑO CD A11TOURING KE A
LAGUN ONAK CD03Antigua-Luberri KE
BETI ONA CD A81ZESTOA KB

JokalariaPt
Partiduak: 20
Imagen jugador clubUGAITZ25
Imagen jugador clubARGI22
Imagen jugador clubARIS21
Imagen jugador clubJON20
Imagen jugador clubAIMAR17
Imagen jugador clubKOLDO ARZALLUS16
Imagen jugador clubGURRU13
Imagen jugador clubXANTA12
Imagen jugador clubANARTZ7
Imagen jugador clubENEKO6
Imagen jugador clubKOLDO UBILLOS6
Imagen jugador clubIÑAKI5
Imagen jugador clubIGOR5
Imagen jugador clubMORA5
Imagen jugador clubETXE4
Imagen jugador clubYURRITA3
Imagen jugador clubSISTI3
Imagen jugador clubAITOR LOPEZ2
Imagen jugador clubEÑAUT2
Imagen jugador clubLANDER2
Imagen jugador clubADUR2
Imagen jugador clubJONPA1
Imagen jugador clubJOSE1

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin