FUTBOL JUBENIL MUTILAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak



Foto FUTBOL-JUBENIL-MUTILAK

Teknikariak



Jubenil mutil kopa 3 Multzoa

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo Lengokoak KELengokoak KE341450261011124813
2Escudo AntiguaLuberri KEAntiguaLuberri KE321442160110225015
3Escudo Axular KKEAxular KKE29145114129235020
4Escudo Martutene KEMartutene KE26144124128243923
5Escudo Internacional CDInternacional CD16144031155183636
6Escudo Amara Berri KEAmara Berri KE13143041154191640
7Escudo Santo Tomas Lizeoa KESanto Tomas Lizeoa KE12142231153382339
8Escudo Sporting de HerreraSporting de Herrera0140070070014682

Egutegia

Jardunaldia 113-Enero
Axular KKE21AntiguaLuberri KE
Sporting de Herrera25Internacional CD
Amara Berri KE05Lengokoak KE
Santo Tomas Lizeoa KE11Martutene KE
Jardunaldia 220-Enero
Internacional CD32Axular KKE
Lengokoak KE51Sporting de Herrera
Martutene KE20Amara Berri KE
AntiguaLuberri KE22Santo Tomas Lizeoa KE
Jardunaldia 327-Enero
AntiguaLuberri KE32Internacional CD
Axular KKE12Lengokoak KE
Sporting de Herrera03Martutene KE
Santo Tomas Lizeoa KE22Amara Berri KE
Jardunaldia 43-Febrero
Lengokoak KE13AntiguaLuberri KE
Martutene KE22Axular KKE
Amara Berri KE21Sporting de Herrera
Internacional CD21Santo Tomas Lizeoa KE
Jardunaldia 510-Febrero
Internacional CD03Lengokoak KE
AntiguaLuberri KE23Martutene KE
Axular KKE30Amara Berri KE
Santo Tomas Lizeoa KE20Sporting de Herrera
Jardunaldia 617-Febrero
Martutene KE40Internacional CD
Amara Berri KE03AntiguaLuberri KE
Sporting de Herrera15Axular KKE
Santo Tomas Lizeoa KE02Lengokoak KE
Jardunaldia 724-Febrero
Lengokoak KE32Martutene KE
Internacional CD42Amara Berri KE
AntiguaLuberri KE150Sporting de Herrera
Axular KKE61Santo Tomas Lizeoa KE
Jardunaldia 810-Marzo
AntiguaLuberri KE41Axular KKE
Internacional CD80Sporting de Herrera
Lengokoak KE50Amara Berri KE
Martutene KE30Santo Tomas Lizeoa KE
Jardunaldia 917-Marzo
Axular KKE22Internacional CD
Sporting de Herrera07Lengokoak KE
Amara Berri KE01Martutene KE
Santo Tomas Lizeoa KE14AntiguaLuberri KE
Jardunaldia 1024-Marzo
Internacional CD01AntiguaLuberri KE
Lengokoak KE01Axular KKE
Martutene KE70Sporting de Herrera
Amara Berri KE21Santo Tomas Lizeoa KE
Jardunaldia 1131-Marzo
AntiguaLuberri KE11Lengokoak KE
Axular KKE41Martutene KE
Sporting de Herrera02Amara Berri KE
Santo Tomas Lizeoa KE43Internacional CD
Jardunaldia 127-Abril
Lengokoak KE10Internacional CD
Martutene KE23AntiguaLuberri KE
Amara Berri KE06Axular KKE
Sporting de Herrera05Santo Tomas Lizeoa KE
Jardunaldia 1314-Abril
Internacional CD25Martutene KE
AntiguaLuberri KE20Amara Berri KE
Axular KKE101Sporting de Herrera
Lengokoak KE71Santo Tomas Lizeoa KE
Jardunaldia 145-Mayo
Martutene KE36Lengokoak KE
Amara Berri KE65Internacional CD
Sporting de Herrera06AntiguaLuberri KE
Santo Tomas Lizeoa KE25Axular KKE

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa