FUTBOL JUBENIL MUTILAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak

Hurrengo partidua
14-3-2020 15:30
Escudo equipo Herrerako SportingHerrerako Sporting
Escudo equipo Antigua-Luberri KEAntigua-Luberri KE




JUBENILEN 1 MAILA KO

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo SANSESANSE2183004017012612
2Escudo Antigua-Luberri KEAntigua-Luberri KE1984102016114111
3Escudo Igeltegi CFIgeltegi CF1582023015033818
4Escudo Hernani CDHernani CD1582033005032422
5Escudo Urnieta KEUrnieta KE1281023024042217
6Escudo Internacional CDInternacional CD782020132151232
7Escudo Amara Berri KEAmara Berri KE28004022026825
8Escudo Herrerako SportingHerrerako Sporting28022004026842

Egutegia

Jardunaldia 112-Enero
Herrerako Sporting13Hernani CD
SANSE41Antigua-Luberri KE
Urnieta KE52Amara Berri KE
Internacional CD28Igeltegi CF
Jardunaldia 219-Enero
Antigua-Luberri KE 120Herrerako Sporting
Amara Berri KE02SANSE
Igeltegi CF01Urnieta KE
Hernani CD50Internacional CD
Jardunaldia 326-Enero
Hernani CD34Antigua-Luberri KE
Herrerako Sporting11Amara Berri KE
SANSE32Igeltegi CF
Internacional CD21Urnieta KE
Jardunaldia 42-Febrero
Amara Berri KE14Hernani CD
Igeltegi CF93Herrerako Sporting
Urnieta KE13SANSE
Antigua-Luberri KE 51Internacional CD
Jardunaldia 59-Febrero
Antigua-Luberri KE 11Amara Berri KE
Hernani CD26Igeltegi CF
Herrerako Sporting08Urnieta KE
Internacional CD13SANSE
Jardunaldia 616-Febrero
Igeltegi CF26Antigua-Luberri KE
Urnieta KE23Hernani CD
SANSE31Herrerako Sporting
Internacional CD32Amara Berri KE
Jardunaldia 71-Marzo
Amara Berri KE05Igeltegi CF
Antigua-Luberri KE 60Urnieta KE
Hernani CD08SANSE
Herrerako Sporting22Internacional CD
Jardunaldia 88-Marzo
Hernani CD40Herrerako Sporting
Antigua-Luberri KE 60SANSE
Amara Berri KE14Urnieta KE
Igeltegi CF61Internacional CD
Jardunaldia 915-Marzo
Herrerako Sporting-Antigua-Luberri KE
SANSE-Amara Berri KE
Urnieta KE-Igeltegi CF
Internacional CD-Hernani CD
Jardunaldia 1022-Marzo
Antigua-Luberri KE -Hernani CD
Amara Berri KE-Herrerako Sporting
Igeltegi CF-SANSE
Urnieta KE-Internacional CD
Jardunaldia 1129-Marzo
Hernani CD-Amara Berri KE
Herrerako Sporting-Igeltegi CF
SANSE-Urnieta KE
Internacional CD-Antigua-Luberri KE
Jardunaldia 125-Abril
Amara Berri KE-Antigua-Luberri KE
Igeltegi CF-Hernani CD
Urnieta KE-Herrerako Sporting
SANSE-Internacional CD
Jardunaldia 1326-Abril
Antigua-Luberri KE -Igeltegi CF
Hernani CD-Urnieta KE
Herrerako Sporting-SANSE
Amara Berri KE-Internacional CD
Jardunaldia 143-Mayo
Igeltegi CF-Amara Berri KE
Urnieta KE-Antigua-Luberri KE
SANSE-Hernani CD
Internacional CD-Herrerako Sporting

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa