FUTBOL INFANTIL NESKAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • MVP
  • Golegileak

Hurrengo partidua
22-5-2022 9:30
Escudo equipo Antigua-Luberri KEAntigua-Luberri KE
Escudo equipo OIARTZUN KEOIARTZUN KE



Teknikariak



NESKEN INFANTIL KOPA

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo HONDARRIBIA FEHONDARRIBIA FE2410401401802349
2Escudo OIARTZUN KEOIARTZUN KE21103024017032215
3Escudo Antigua-Luberri KEAntigua-Luberri KE19103023116132613
4Escudo GURE TXOKOA KKEGURE TXOKOA KKE15103022035051419
5Escudo TOURING KETOURING KE8102120142261018
6Escudo SANTO TOMAS LIZEOASANTO TOMAS LIZEOA110014005019638

Egutegia

Jardunaldia 16-Marzo
SANTO TOMAS LIZEOA13GURE TXOKOA KKE
TOURING KE02OIARTZUN KE
HONDARRIBIA FE23Antigua-Luberri KE
Jardunaldia 213-Marzo
GURE TXOKOA KKE21HONDARRIBIA FE
OIARTZUN KE21SANTO TOMAS LIZEOA
Antigua-Luberri KE 31TOURING KE
Jardunaldia 320-Marzo
GURE TXOKOA KKE02OIARTZUN KE
SANTO TOMAS LIZEOA09Antigua-Luberri KE
HONDARRIBIA FE20TOURING KE
Jardunaldia 427-Marzo
HONDARRIBIA FE50OIARTZUN KE
Antigua-Luberri KE 41GURE TXOKOA KKE
TOURING KE41SANTO TOMAS LIZEOA
Jardunaldia 53-Abril
OIARTZUN KE21Antigua-Luberri KE
GURE TXOKOA KKE20TOURING KE
SANTO TOMAS LIZEOA06HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 610-Abril
GURE TXOKOA KKE10SANTO TOMAS LIZEOA
OIARTZUN KE10TOURING KE
Antigua-Luberri KE 12HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 71-Mayo
HONDARRIBIA FE61GURE TXOKOA KKE
SANTO TOMAS LIZEOA15OIARTZUN KE
TOURING KE11Antigua-Luberri KE
Jardunaldia 88-Mayo
OIARTZUN KE23GURE TXOKOA KKE
Antigua-Luberri KE 20SANTO TOMAS LIZEOA
TOURING KE03HONDARRIBIA FE
Jardunaldia 915-Mayo
OIARTZUN KE23HONDARRIBIA FE
GURE TXOKOA KKE01Antigua-Luberri KE
SANTO TOMAS LIZEOA22TOURING KE
Jardunaldia 1022-Mayo
Antigua-Luberri KE 14OIARTZUN KE
TOURING KE21GURE TXOKOA KKE
HONDARRIBIA FE40SANTO TOMAS LIZEOA

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin