FUTBOL INFANTIL NESKAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak



Foto FUTBOL-INFANTIL-NESKAK

Teknikariak



INFANTIL NESKAK 8ko TXAPELDUNEN FASEA 1 MULTZOA

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo LEINTZ ARIZMENDI KELEINTZ ARIZMENDI KE197310300610284
2Escudo AÑORGA KKEAÑORGA KKE157210220430137
3Escudo GOIERRI GORRI FKGOIERRI GORRI FK97202102304412
4Escudo ANTIGUA LUBERRI KEANTIGUA LUBERRI KE77112102214615
5Escudo TOLOSA CFTOLOSA CF67003202205611
6Escudo INTXAURDI KEINTXAURDI KE37012022034513

Egutegia

Jardunaldia 124-Febrero
ANTIGUA LUBERRI KE04LEINTZ ARIZMENDI KE
AÑORGA KKE11INTXAURDI KE
GOIERRI GORRI FK20TOLOSA CF
Jardunaldia 210-Marzo
LEINTZ ARIZMENDI KE50GOIERRI GORRI FK
INTXAURDI KE01ANTIGUA LUBERRI KE
TOLOSA CF12AÑORGA KKE
Jardunaldia 317-Marzo
LEINTZ ARIZMENDI KE50INTXAURDI KE
ANTIGUA LUBERRI KE01TOLOSA CF
GOIERRI GORRI FK01AÑORGA KKE
Jardunaldia 424-Marzo
GOIERRI GORRI FK10INTXAURDI KE
TOLOSA CF23LEINTZ ARIZMENDI KE
AÑORGA KKE20ANTIGUA LUBERRI KE
Jardunaldia 531-Marzo
INTXAURDI KE01TOLOSA CF
LEINTZ ARIZMENDI KE22AÑORGA KKE
ANTIGUA LUBERRI KE30GOIERRI GORRI FK
Jardunaldia 67-Abril
LEINTZ ARIZMENDI KE60ANTIGUA LUBERRI KE
INTXAURDI KE22AÑORGA KKE
TOLOSA CF01GOIERRI GORRI FK
Jardunaldia 714-Abril
GOIERRI GORRI FK03LEINTZ ARIZMENDI KE
ANTIGUA LUBERRI KE22INTXAURDI KE
AÑORGA KKE31TOLOSA CF
Jardunaldia 85-Mayo
INTXAURDI KE-LEINTZ ARIZMENDI KE
TOLOSA CF-ANTIGUA LUBERRI KE
AÑORGA KKE-GOIERRI GORRI FK
Jardunaldia 912-Mayo
INTXAURDI KE-GOIERRI GORRI FK
LEINTZ ARIZMENDI KE-TOLOSA CF
ANTIGUA LUBERRI KE-AÑORGA KKE
Jardunaldia 1019-Mayo
TOLOSA CF-INTXAURDI KE
AÑORGA KKE-LEINTZ ARIZMENDI KE
GOIERRI GORRI FK-ANTIGUA LUBERRI KE

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa