FUTBOL INFANTIL B
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • MVP
  • Golegileak




Teknikariak



1 Infantila neskak 2

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo USURBIL UDARREGI FT BUSURBIL UDARREGI FT B31100000100121
2Escudo GOIERRI GORRI FK CGOIERRI GORRI FK C3100010010090
3Escudo Antigua-Luberri KEAntigua-Luberri KE3100010010051
4Escudo descansodescanso0000000000000
5Escudo URNIETA KEURNIETA KE0000000000000
6Escudo HERNANI CDHERNANI CD0100100000115
7Escudo GOIERRI GORRI FK DGOIERRI GORRI FK D0100100000109
8Escudo ARRUPE CHAMINADE CDBARRUPE CHAMINADE CDB01000001001112

Egutegia

Jardunaldia 117-Octubre
HERNANI CD 15Antigua-Luberri KE
GOIERRI GORRI FK D 09GOIERRI GORRI FK C
descansa -URNIETA KE
USURBIL UDARREGI FT B 121ARRUPE CHAMINADE CDB
Jardunaldia 224-Octubre
GOIERRI GORRI FK C -HERNANI CD
URNIETA KE -GOIERRI GORRI FK D
ARRUPE CHAMINADE CDB -descansa
Antigua-Luberri KE -USURBIL UDARREGI FT B
Jardunaldia 331-Octubre
Antigua-Luberri KE -GOIERRI GORRI FK C
HERNANI CD -URNIETA KE
GOIERRI GORRI FK D -ARRUPE CHAMINADE CDB
USURBIL UDARREGI FT B -descansa
Jardunaldia 47-Noviembre
URNIETA KE -Antigua-Luberri KE
ARRUPE CHAMINADE CDB -HERNANI CD
descansa -GOIERRI GORRI FK D
GOIERRI GORRI FK C -USURBIL UDARREGI FT B
Jardunaldia 514-Noviembre
GOIERRI GORRI FK C -URNIETA KE
Antigua-Luberri KE -ARRUPE CHAMINADE CDB
HERNANI CD -descansa
USURBIL UDARREGI FT B -GOIERRI GORRI FK D
Jardunaldia 621-Noviembre
ARRUPE CHAMINADE CDB -GOIERRI GORRI FK C
descansa -Antigua-Luberri KE
GOIERRI GORRI FK D -HERNANI CD
USURBIL UDARREGI FT B -URNIETA KE
Jardunaldia 728-Noviembre
URNIETA KE -ARRUPE CHAMINADE CDB
GOIERRI GORRI FK C -descansa
Antigua-Luberri KE -GOIERRI GORRI FK D
HERNANI CD -USURBIL UDARREGI FT B
Jardunaldia 812-Diciembre
Antigua-Luberri KE -HERNANI CD
GOIERRI GORRI FK C -GOIERRI GORRI FK D
URNIETA KE -descansa
ARRUPE CHAMINADE CDB -USURBIL UDARREGI FT B
Jardunaldia 99-Enero
HERNANI CD -GOIERRI GORRI FK C
GOIERRI GORRI FK D -URNIETA KE
descansa -ARRUPE CHAMINADE CDB
USURBIL UDARREGI FT B -Antigua-Luberri KE
Jardunaldia 1016-Enero
GOIERRI GORRI FK C -Antigua-Luberri KE
URNIETA KE -HERNANI CD
ARRUPE CHAMINADE CDB -GOIERRI GORRI FK D
descansa -USURBIL UDARREGI FT B
Jardunaldia 1123-Enero
Antigua-Luberri KE -URNIETA KE
HERNANI CD -ARRUPE CHAMINADE CDB
GOIERRI GORRI FK D -descansa
USURBIL UDARREGI FT B -GOIERRI GORRI FK C
Jardunaldia 1230-Enero
URNIETA KE -GOIERRI GORRI FK C
ARRUPE CHAMINADE CDB -Antigua-Luberri KE
descansa -HERNANI CD
GOIERRI GORRI FK D -USURBIL UDARREGI FT B
Jardunaldia 136-Febrero
GOIERRI GORRI FK C -ARRUPE CHAMINADE CDB
Antigua-Luberri KE -descansa
HERNANI CD -GOIERRI GORRI FK D
URNIETA KE -USURBIL UDARREGI FT B
Jardunaldia 1413-Febrero
ARRUPE CHAMINADE CDB -URNIETA KE
descansa -GOIERRI GORRI FK C
GOIERRI GORRI FK D -Antigua-Luberri KE
USURBIL UDARREGI FT B -HERNANI CD

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa