FUTBOL ERREG MUTILAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak



Foto FUTBOL-ERREG-MUTILAK

Teknikariak



1 ERREGIONALA KOPA 3 multzoa

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo EUSKALDUNA SDEUSKALDUNA SD147210211421107
2Escudo ANTIGUALUBERRI KEANTIGUALUBERRI KE1273011024031412
3Escudo OSTADAR SKTOSTADAR SKT1272012024031313
4Escudo IRAULI BOSTEKO KKIRAULI BOSTEKO KK781031122151516
5Escudo INTXURRE KKEINTXURRE KKE671210121331317
6Escudo ATSEDENAATSEDENA0000000000000

Egutegia

Jardunaldia 13-Marzo
INTXURRE KKE-ATSEDENA
IRAULI BOSTEKO KK01ANTIGUALUBERRI KE
OSTADAR SKT31EUSKALDUNA SD
Jardunaldia 210-Marzo
ATSEDENA-OSTADAR SKT
ANTIGUALUBERRI KE64INTXURRE KKE
EUSKALDUNA SD21IRAULI BOSTEKO KK
Jardunaldia 317-Marzo
ATSEDENA-ANTIGUALUBERRI KE
INTXURRE KKE11EUSKALDUNA SD
OSTADAR SKT25IRAULI BOSTEKO KK
Jardunaldia 424-Marzo
OSTADAR SKT21ANTIGUALUBERRI KE
EUSKALDUNA SD-ATSEDENA
IRAULI BOSTEKO KK42INTXURRE KKE
Jardunaldia 531-Marzo
ANTIGUALUBERRI KE23EUSKALDUNA SD
ATSEDENA-IRAULI BOSTEKO KK
INTXURRE KKE23OSTADAR SKT
Jardunaldia 67-Abril
ATSEDENA-INTXURRE KKE
ANTIGUALUBERRI KE21IRAULI BOSTEKO KK
EUSKALDUNA SD10OSTADAR SKT
Jardunaldia 714-Abril
OSTADAR SKT-ATSEDENA
INTXURRE KKE10ANTIGUALUBERRI KE
IRAULI BOSTEKO KK02EUSKALDUNA SD
Jardunaldia 85-Mayo
ANTIGUALUBERRI KE-ATSEDENA
EUSKALDUNA SD00INTXURRE KKE
IRAULI BOSTEKO KK12OSTADAR SKT
Jardunaldia 912-Mayo
ANTIGUALUBERRI KE21OSTADAR SKT
ATSEDENA-EUSKALDUNA SD
INTXURRE KKE33IRAULI BOSTEKO KK
Jardunaldia 1019-Mayo
EUSKALDUNA SD-ANTIGUALUBERRI KE
IRAULI BOSTEKO KK-ATSEDENA
OSTADAR SKT-INTXURRE KKE

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa