FUTBOL ERREG MUTILAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak

Hurrengo partidua
15-3-2020 11:00
Escudo equipo Antigua Luberri KEAntigua Luberri KE
Escudo equipo LAZKAO KELAZKAO KE




1 ERREGIONALA KOPA 2

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo Antigua Luberri KEAntigua Luberri KE104100210310103
2Escudo LAZKAO KELAZKAO KE94201100301156
3Escudo EUSKALDUNA SDEUSKALDUNA SD94101200301148
4Escudo INTXURRE KKEINTXURRE KKE951012013021514
5Escudo IRAULI BOSTEKO KKIRAULI BOSTEKO KK4401110111266
6Escudo LENGOKOAK KELENGOKOAK KE14012001013311
7Escudo ASOLEUS CFASOLEUS CF15002012014419

Egutegia

Jardunaldia 12-Febrero
LAZKAO KE23EUSKALDUNA SD
Antigua Luberri KE -descansa
ASOLEUS CF03IRAULI BOSTEKO KK
LENGOKOAK KE24INTXURRE KKE
Jardunaldia 29-Febrero
descansa -LAZKAO KE
IRAULI BOSTEKO KK00Antigua Luberri KE
INTXURRE KKE41ASOLEUS CF
EUSKALDUNA SD40LENGOKOAK KE
Jardunaldia 316-Febrero
EUSKALDUNA SD-descansa
LAZKAO KE21IRAULI BOSTEKO KK
Antigua Luberri KE 51INTXURRE KKE
LENGOKOAK KE11ASOLEUS CF
Jardunaldia 41-Marzo
IRAULI BOSTEKO KK24EUSKALDUNA SD
INTXURRE KKE23LAZKAO KE
ASOLEUS CF23Antigua Luberri KE
descansa -LENGOKOAK KE
Jardunaldia 58-Marzo
descansa -IRAULI BOSTEKO KK
EUSKALDUNA SD34INTXURRE KKE
LAZKAO KE80ASOLEUS CF
LENGOKOAK KE02Antigua Luberri KE
Jardunaldia 615-Marzo
INTXURRE KKE-descansa
ASOLEUS CF-EUSKALDUNA SD
Antigua Luberri KE -LAZKAO KE
LENGOKOAK KE-IRAULI BOSTEKO KK
Jardunaldia 722-Marzo
IRAULI BOSTEKO KK-INTXURRE KKE
descansa -ASOLEUS CF
EUSKALDUNA SD-Antigua Luberri KE
LAZKAO KE-LENGOKOAK KE
Jardunaldia 829-Marzo
EUSKALDUNA SD-LAZKAO KE
descansa -Antigua Luberri KE
IRAULI BOSTEKO KK-ASOLEUS CF
INTXURRE KKE-LENGOKOAK KE
Jardunaldia 95-Abril
LAZKAO KE-descansa
Antigua Luberri KE -IRAULI BOSTEKO KK
ASOLEUS CF-INTXURRE KKE
LENGOKOAK KE-EUSKALDUNA SD
Jardunaldia 1026-Abril
descansa -EUSKALDUNA SD
IRAULI BOSTEKO KK-LAZKAO KE
INTXURRE KKE-Antigua Luberri KE
ASOLEUS CF-LENGOKOAK KE
Jardunaldia 113-Mayo
EUSKALDUNA SD-IRAULI BOSTEKO KK
LAZKAO KE-INTXURRE KKE
Antigua Luberri KE -ASOLEUS CF
LENGOKOAK KE-descansa
Jardunaldia 1210-Mayo
IRAULI BOSTEKO KK-descansa
INTXURRE KKE-EUSKALDUNA SD
ASOLEUS CF-LAZKAO KE
Antigua Luberri KE -LENGOKOAK KE
Jardunaldia 1317-Mayo
descansa -INTXURRE KKE
EUSKALDUNA SD-ASOLEUS CF
LAZKAO KE-Antigua Luberri KE
IRAULI BOSTEKO KK-LENGOKOAK KE
Jardunaldia 1424-Mayo
INTXURRE KKE-IRAULI BOSTEKO KK
ASOLEUS CF-descansa
Antigua Luberri KE -EUSKALDUNA SD
LENGOKOAK KE-LAZKAO KE

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa