FUTBOL ERREG MUTILAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • MVP
  • Golegileak

Hurrengo partidua
20-5-2022 20:45
Escudo equipo ARRUPE CHAMINADE CDARRUPE CHAMINADE CD
Escudo equipo Antigua-Luberri KEAntigua-Luberri KE



Teknikariak



1 ERREGIONALA KOPA

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo ALOÑA MENDI KEALOÑA MENDI KE44168006201420567
2Escudo Antigua-Luberri KEAntigua-Luberri KE391662061112313616
3Escudo UROLA KEUROLA KE27165033328354724
4Escudo MUTRIKU FTMUTRIKU FT27165213148354234
5Escudo ATOTXA RIVER FCATOTXA RIVER FC18153142235372525
6Escudo ARRUPE CHAMINADE CDARRUPE CHAMINADE CD17154121165283841
7Escudo ARETXABALETA KE UDAARETXABALETA KE UDA17163142155292943
8Escudo IKASBERRI KEIKASBERRI KE71611610721131759
9Escudo SPORTING DE HERRERASPORTING DE HERRERA51604401705111051

Egutegia

Jardunaldia 19-Enero
ATOTXA RIVER FC01MUTRIKU FT
ARETXABALETA KE UDA-descansa
IKASBERRI KE20SPORTING DE HERRERA
UROLA KE02Antigua-Luberri KE
ALOÑA MENDI KE50ARRUPE CHAMINADE CD
Jardunaldia 216-Enero
MUTRIKU FT11ALOÑA MENDI KE
descansa-ATOTXA RIVER FC
SPORTING DE HERRERA13ARETXABALETA KE UDA
Antigua-Luberri KE 31IKASBERRI KE
ARRUPE CHAMINADE CD22UROLA KE
Jardunaldia 323-Enero
MUTRIKU FT-descansa
ATOTXA RIVER FC31SPORTING DE HERRERA
ARETXABALETA KE UDA02Antigua-Luberri KE
IKASBERRI KE24ARRUPE CHAMINADE CD
ALOÑA MENDI KE30UROLA KE
Jardunaldia 430-Enero
descansa-ALOÑA MENDI KE
SPORTING DE HERRERA33MUTRIKU FT
Antigua-Luberri KE 22ATOTXA RIVER FC
ARRUPE CHAMINADE CD71ARETXABALETA KE UDA
UROLA KE20IKASBERRI KE
Jardunaldia 56-Febrero
descansa-SPORTING DE HERRERA
MUTRIKU FT13Antigua-Luberri KE
ATOTXA RIVER FC20ARRUPE CHAMINADE CD
ARETXABALETA KE UDA16UROLA KE
ALOÑA MENDI KE50IKASBERRI KE
Jardunaldia 613-Febrero
SPORTING DE HERRERA01ALOÑA MENDI KE
Antigua-Luberri KE -descansa
ARRUPE CHAMINADE CD10MUTRIKU FT
UROLA KE10ATOTXA RIVER FC
IKASBERRI KE04ARETXABALETA KE UDA
Jardunaldia 720-Febrero
SPORTING DE HERRERA11Antigua-Luberri KE
descansa-ARRUPE CHAMINADE CD
MUTRIKU FT22UROLA KE
ATOTXA RIVER FC30IKASBERRI KE
ALOÑA MENDI KE20ARETXABALETA KE UDA
Jardunaldia 827-Febrero
ALOÑA MENDI KE20Antigua-Luberri KE
ARRUPE CHAMINADE CD90SPORTING DE HERRERA
UROLA KE-descansa
IKASBERRI KE34MUTRIKU FT
ARETXABALETA KE UDA13ATOTXA RIVER FC
Jardunaldia 96-Marzo
Antigua-Luberri KE 51ARRUPE CHAMINADE CD
SPORTING DE HERRERA11UROLA KE
descansa-IKASBERRI KE
MUTRIKU FT43ARETXABALETA KE UDA
ATOTXA RIVER FC12ALOÑA MENDI KE
Jardunaldia 1013-Marzo
MUTRIKU FT30ATOTXA RIVER FC
descansa-ARETXABALETA KE UDA
SPORTING DE HERRERA02IKASBERRI KE
Antigua-Luberri KE 31UROLA KE
ARRUPE CHAMINADE CD07ALOÑA MENDI KE
Jardunaldia 1120-Marzo
ALOÑA MENDI KE41MUTRIKU FT
ATOTXA RIVER FC-descansa
ARETXABALETA KE UDA00SPORTING DE HERRERA
IKASBERRI KE13Antigua-Luberri KE
UROLA KE32ARRUPE CHAMINADE CD
Jardunaldia 1227-Marzo
descansa-MUTRIKU FT
SPORTING DE HERRERA03ATOTXA RIVER FC
Antigua-Luberri KE 21ARETXABALETA KE UDA
ARRUPE CHAMINADE CD50IKASBERRI KE
UROLA KE12ALOÑA MENDI KE
Jardunaldia 133-Abril
ALOÑA MENDI KE-descansa
MUTRIKU FT41SPORTING DE HERRERA
ATOTXA RIVER FC12Antigua-Luberri KE
ARETXABALETA KE UDA62ARRUPE CHAMINADE CD
IKASBERRI KE15UROLA KE
Jardunaldia 1410-Abril
SPORTING DE HERRERA-descansa
Antigua-Luberri KE 32MUTRIKU FT
ARRUPE CHAMINADE CD-ATOTXA RIVER FC
UROLA KE60ARETXABALETA KE UDA
IKASBERRI KE07ALOÑA MENDI KE
Jardunaldia 151-Mayo
ALOÑA MENDI KE51SPORTING DE HERRERA
descansa-Antigua-Luberri KE
MUTRIKU FT53ARRUPE CHAMINADE CD
ATOTXA RIVER FC24UROLA KE
ARETXABALETA KE UDA41IKASBERRI KE
Jardunaldia 168-Mayo
Antigua-Luberri KE 20SPORTING DE HERRERA
ARRUPE CHAMINADE CD-descansa
UROLA KE23MUTRIKU FT
IKASBERRI KE33ATOTXA RIVER FC
ARETXABALETA KE UDA05ALOÑA MENDI KE
Jardunaldia 1715-Mayo
Antigua-Luberri KE 11ALOÑA MENDI KE
SPORTING DE HERRERA11ARRUPE CHAMINADE CD
descansa-UROLA KE
MUTRIKU FT71IKASBERRI KE
ATOTXA RIVER FC11ARETXABALETA KE UDA
Jardunaldia 1822-Mayo
ARRUPE CHAMINADE CD12Antigua-Luberri KE
UROLA KE110SPORTING DE HERRERA
IKASBERRI KE-descansa
ARETXABALETA KE UDA41MUTRIKU FT
ALOÑA MENDI KE41ATOTXA RIVER FC

JokalariaGolakPartiduak:
Imagen jugador equipoLarra43
Imagen jugador equipoPau23
Imagen jugador equipoIrazusta13

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin