FUTBOL ERREG MUTILAK
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak

Hurrengo partidua
24-2-2019 0:00
Escudo equipo Antigua Luberri KEAntigua Luberri KE
Escudo equipo AtsedenaAtsedena


Foto FUTBOL-ERREG-MUTILAK

Teknikariak



FUTBOL FEDERATUA eta ESKOLARRA AFIZIONATUA 1ERREGIONALA MAIL 1Multzoa

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo OIARTZUN KEOIARTZUN KE481981072115315213
2Escudo PASAIA KEPASAIA KE431980261214146222
3Escudo SANPEDROTARRA FESANPEDROTARRA FE411961271213246327
4Escudo TOURING KETOURING KE321961341410274540
5Escudo AMARA BERRI KEAMARA BERRI KE311961340510184026
6Escudo IRAULI-BOSTEKO KKIRAULI-BOSTEKO KK25194322446763728
7Escudo ORERETA KAFEA FCORERETA KAFEA FC25194323167483036
8Escudo ANTIGUA LUBERRI KEANTIGUA LUBERRI KE232041531672113450
9Escudo DUNBOA EGUZKI CDDUNBOA EGUZKI CD191931630661123250
10Escudo TRINTXERPE KETRINTXERPE KE91921702723142449
11Escudo LANDETXA KTLANDETXA KT519117019121623101
12Escudo AtsedenaAtsedena0000000000000

Egutegia

Jardunaldia 116-Septiembre
AMARA BERRI KE20DUNBOA EGUZKI CD
LANDETXA KT-Atsedena
ANTIGUA LUBERRI KE12TOURING KE
IRAULI-BOSTEKO KK11PASAIA KE
ORERETA KAFEA FC11TRINTXERPE KE
SANPEDROTARRA FE01OIARTZUN KE
Jardunaldia 223-Septiembre
DUNBOA EGUZKI CD14SANPEDROTARRA FE
Atsedena-AMARA BERRI KE
TOURING KE50LANDETXA KT
PASAIA KE61ANTIGUA LUBERRI KE
TRINTXERPE KE25IRAULI-BOSTEKO KK
OIARTZUN KE41ORERETA KAFEA FC
Jardunaldia 330-Septiembre
DUNBOA EGUZKI CD-Atsedena
AMARA BERRI KE50TOURING KE
LANDETXA KT26PASAIA KE
ANTIGUA LUBERRI KE40TRINTXERPE KE
IRAULI-BOSTEKO KK11OIARTZUN KE
SANPEDROTARRA FE21ORERETA KAFEA FC
Jardunaldia 47-Octubre
Atsedena-SANPEDROTARRA FE
TOURING KE23DUNBOA EGUZKI CD
PASAIA KE41AMARA BERRI KE
TRINTXERPE KE51LANDETXA KT
OIARTZUN KE40ANTIGUA LUBERRI KE
ORERETA KAFEA FC04IRAULI-BOSTEKO KK
Jardunaldia 514-Octubre
Atsedena-TOURING KE
DUNBOA EGUZKI CD13PASAIA KE
AMARA BERRI KE30TRINTXERPE KE
LANDETXA KT02OIARTZUN KE
ANTIGUA LUBERRI KE13ORERETA KAFEA FC
SANPEDROTARRA FE53IRAULI-BOSTEKO KK
Jardunaldia 621-Octubre
TOURING KE33SANPEDROTARRA FE
PASAIA KE-Atsedena
TRINTXERPE KE30DUNBOA EGUZKI CD
OIARTZUN KE10AMARA BERRI KE
ORERETA KAFEA FC33LANDETXA KT
IRAULI-BOSTEKO KK40ANTIGUA LUBERRI KE
Jardunaldia 728-Octubre
TOURING KE21PASAIA KE
Atsedena-TRINTXERPE KE
DUNBOA EGUZKI CD10OIARTZUN KE
AMARA BERRI KE20ORERETA KAFEA FC
LANDETXA KT33IRAULI-BOSTEKO KK
SANPEDROTARRA FE11ANTIGUA LUBERRI KE
Jardunaldia 84-Noviembre
PASAIA KE12SANPEDROTARRA FE
TRINTXERPE KE03TOURING KE
OIARTZUN KE-Atsedena
ORERETA KAFEA FC21DUNBOA EGUZKI CD
IRAULI-BOSTEKO KK32AMARA BERRI KE
ANTIGUA LUBERRI KE70LANDETXA KT
Jardunaldia 911-Noviembre
PASAIA KE10TRINTXERPE KE
TOURING KE04OIARTZUN KE
Atsedena-ORERETA KAFEA FC
DUNBOA EGUZKI CD00IRAULI-BOSTEKO KK
AMARA BERRI KE40ANTIGUA LUBERRI KE
SANPEDROTARRA FE91LANDETXA KT
Jardunaldia 1018-Noviembre
SANPEDROTARRA FE40TRINTXERPE KE
OIARTZUN KE20PASAIA KE
ORERETA KAFEA FC11TOURING KE
IRAULI-BOSTEKO KK-Atsedena
ANTIGUA LUBERRI KE12DUNBOA EGUZKI CD
LANDETXA KT35AMARA BERRI KE
Jardunaldia 1125-Noviembre
TRINTXERPE KE02OIARTZUN KE
PASAIA KE30ORERETA KAFEA FC
TOURING KE21IRAULI-BOSTEKO KK
Atsedena-ANTIGUA LUBERRI KE
DUNBOA EGUZKI CD31LANDETXA KT
AMARA BERRI KE13SANPEDROTARRA FE
Jardunaldia 122-Diciembre
DUNBOA EGUZKI CD12AMARA BERRI KE
Atsedena-LANDETXA KT
TOURING KE63ANTIGUA LUBERRI KE
PASAIA KE31IRAULI-BOSTEKO KK
TRINTXERPE KE22ORERETA KAFEA FC
OIARTZUN KE31SANPEDROTARRA FE
Jardunaldia 139-Diciembre
SANPEDROTARRA FE74DUNBOA EGUZKI CD
AMARA BERRI KE-Atsedena
LANDETXA KT14TOURING KE
ANTIGUA LUBERRI KE12PASAIA KE
IRAULI-BOSTEKO KK22TRINTXERPE KE
ORERETA KAFEA FC01OIARTZUN KE
Jardunaldia 1416-Diciembre
Atsedena-DUNBOA EGUZKI CD
TOURING KE12AMARA BERRI KE
PASAIA KE121LANDETXA KT
TRINTXERPE KE23ANTIGUA LUBERRI KE
OIARTZUN KE00IRAULI-BOSTEKO KK
ORERETA KAFEA FC21SANPEDROTARRA FE
Jardunaldia 1523-Diciembre
SANPEDROTARRA FE-Atsedena
DUNBOA EGUZKI CD24TOURING KE
AMARA BERRI KE12PASAIA KE
LANDETXA KT21TRINTXERPE KE
ANTIGUA LUBERRI KE22OIARTZUN KE
IRAULI-BOSTEKO KK21ORERETA KAFEA FC
Jardunaldia 1613-Enero
TOURING KE-Atsedena
PASAIA KE82DUNBOA EGUZKI CD
TRINTXERPE KE13AMARA BERRI KE
OIARTZUN KE141LANDETXA KT
ORERETA KAFEA FC10ANTIGUA LUBERRI KE
IRAULI-BOSTEKO KK01SANPEDROTARRA FE
Jardunaldia 1720-Enero
SANPEDROTARRA FE31TOURING KE
Atsedena-PASAIA KE
DUNBOA EGUZKI CD42TRINTXERPE KE
AMARA BERRI KE01OIARTZUN KE
LANDETXA KT15ORERETA KAFEA FC
ANTIGUA LUBERRI KE10IRAULI-BOSTEKO KK
Jardunaldia 1827-Enero
PASAIA KE30TOURING KE
TRINTXERPE KE-Atsedena
OIARTZUN KE32DUNBOA EGUZKI CD
ORERETA KAFEA FC32AMARA BERRI KE
IRAULI-BOSTEKO KK51LANDETXA KT
ANTIGUA LUBERRI KE06SANPEDROTARRA FE
Jardunaldia 193-Febrero
SANPEDROTARRA FE12PASAIA KE
TOURING KE21TRINTXERPE KE
Atsedena-OIARTZUN KE
DUNBOA EGUZKI CD12ORERETA KAFEA FC
AMARA BERRI KE11IRAULI-BOSTEKO KK
LANDETXA KT23ANTIGUA LUBERRI KE
Jardunaldia 2010-Febrero
TRINTXERPE KE03PASAIA KE
OIARTZUN KE43TOURING KE
ORERETA KAFEA FC-Atsedena
IRAULI-BOSTEKO KK12DUNBOA EGUZKI CD
ANTIGUA LUBERRI KE21AMARA BERRI KE
LANDETXA KT06SANPEDROTARRA FE
Jardunaldia 2117-Febrero
TRINTXERPE KE24SANPEDROTARRA FE
PASAIA KE13OIARTZUN KE
TOURING KE42ORERETA KAFEA FC
Atsedena-IRAULI-BOSTEKO KK
DUNBOA EGUZKI CD23ANTIGUA LUBERRI KE
AMARA BERRI KE30LANDETXA KT
Jardunaldia 2224-Febrero
OIARTZUN KE-TRINTXERPE KE
ORERETA KAFEA FC-PASAIA KE
IRAULI-BOSTEKO KK-TOURING KE
ANTIGUA LUBERRI KE-Atsedena
LANDETXA KT-DUNBOA EGUZKI CD
SANPEDROTARRA FE-AMARA BERRI KE

JokalariaGolakPartiduak: