FUTBOL 1º MAILA INF MUT
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak

Hurrengo partidua
23-2-2019 10:25
Escudo equipo Antigua Luberri KEAntigua Luberri KE
Escudo equipo SANTO TOMAS LIZEOASANTO TOMAS LIZEOA


Foto FUTBOL-1º-MAILA-INF-MUT

Teknikariak



FUTBOL FEDERATUA eta ESKOLARRA INFANTILA INFANTILEN 1M KOPA 3Multzoa

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo SANTO TOMAS LIZEOASANTO TOMAS LIZEOA62100100200140
2Escudo ANTIGUA LUBERRI KEANTIGUA LUBERRI KE6210010020082
3Escudo INTERNACIONAL CDINTERNACIONAL CD3210000110154
4Escudo SPORTING DE HERRERASPORTING DE HERRERA3210000110127
5Escudo EKINTZA KEEKINTZA KE0200100100226
6Escudo SANSESANSE02001001002012

Egutegia

Jardunaldia 110-Febrero
ANTIGUA LUBERRI KE41INTERNACIONAL CD
SPORTING DE HERRERA21EKINTZA KE
SANSE08SANTO TOMAS LIZEOA
Jardunaldia 217-Febrero
INTERNACIONAL CD40SANSE
EKINTZA KE14ANTIGUA LUBERRI KE
SANTO TOMAS LIZEOA60SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 324-Febrero
INTERNACIONAL CD-EKINTZA KE
ANTIGUA LUBERRI KE-SANTO TOMAS LIZEOA
SANSE-SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 410-Marzo
SANSE-EKINTZA KE
SANTO TOMAS LIZEOA-INTERNACIONAL CD
SPORTING DE HERRERA-ANTIGUA LUBERRI KE
Jardunaldia 517-Marzo
EKINTZA KE-SANTO TOMAS LIZEOA
INTERNACIONAL CD-SPORTING DE HERRERA
ANTIGUA LUBERRI KE-SANSE
Jardunaldia 624-Marzo
INTERNACIONAL CD-ANTIGUA LUBERRI KE
EKINTZA KE-SPORTING DE HERRERA
SANTO TOMAS LIZEOA-SANSE
Jardunaldia 731-Marzo
SANSE-INTERNACIONAL CD
ANTIGUA LUBERRI KE-EKINTZA KE
SPORTING DE HERRERA-SANTO TOMAS LIZEOA
Jardunaldia 87-Abril
EKINTZA KE-INTERNACIONAL CD
SANTO TOMAS LIZEOA-ANTIGUA LUBERRI KE
SPORTING DE HERRERA-SANSE
Jardunaldia 914-Abril
EKINTZA KE-SANSE
INTERNACIONAL CD-SANTO TOMAS LIZEOA
ANTIGUA LUBERRI KE-SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 105-Mayo
SANTO TOMAS LIZEOA-EKINTZA KE
SPORTING DE HERRERA-INTERNACIONAL CD
SANSE-ANTIGUA LUBERRI KE

JokalariaGolakPartiduak: