FUTBOL 1º MAILA INF MUT
  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia
  • Golegileak



Foto FUTBOL-1º-MAILA-INF-MUT

Teknikariak



FUTBOL FEDERATUA eta

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGolak
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Maila-Igoera.Igo Promozioa.Jaitsi Promozioa.Jaitsiera
-
1Escudo SANTO TOMAS LIZEOASANTO TOMAS LIZEOA30105005001000702
2Escudo SPORTING DE HERRERASPORTING DE HERRERA21104013027033413
3Escudo ANTIGUA LUBERRI KEANTIGUA LUBERRI KE19104012126132020
4Escudo INTERNACIONAL CDINTERNACIONAL CD1110212113325920
5Escudo SANSESANSE510023104127756
6Escudo EKINTZA KEEKINTZA KE110005014019837

Egutegia

Jardunaldia 110-Febrero
ANTIGUA LUBERRI KE41INTERNACIONAL CD
SPORTING DE HERRERA21EKINTZA KE
SANSE08SANTO TOMAS LIZEOA
Jardunaldia 217-Febrero
INTERNACIONAL CD40SANSE
EKINTZA KE14ANTIGUA LUBERRI KE
SANTO TOMAS LIZEOA60SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 324-Febrero
INTERNACIONAL CD10EKINTZA KE
ANTIGUA LUBERRI KE14SANTO TOMAS LIZEOA
SANSE011SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 410-Marzo
SANSE11EKINTZA KE
SANTO TOMAS LIZEOA40INTERNACIONAL CD
SPORTING DE HERRERA40ANTIGUA LUBERRI KE
Jardunaldia 517-Marzo
EKINTZA KE17SANTO TOMAS LIZEOA
INTERNACIONAL CD04SPORTING DE HERRERA
ANTIGUA LUBERRI KE32SANSE
Jardunaldia 624-Marzo
INTERNACIONAL CD11ANTIGUA LUBERRI KE
EKINTZA KE16SPORTING DE HERRERA
SANTO TOMAS LIZEOA190SANSE
Jardunaldia 731-Marzo
SANSE00INTERNACIONAL CD
ANTIGUA LUBERRI KE20EKINTZA KE
SPORTING DE HERRERA03SANTO TOMAS LIZEOA
Jardunaldia 87-Abril
EKINTZA KE12INTERNACIONAL CD
SANTO TOMAS LIZEOA60ANTIGUA LUBERRI KE
SPORTING DE HERRERA50SANSE
Jardunaldia 914-Abril
EKINTZA KE23SANSE
INTERNACIONAL CD04SANTO TOMAS LIZEOA
ANTIGUA LUBERRI KE20SPORTING DE HERRERA
Jardunaldia 105-Mayo
SANTO TOMAS LIZEOA90EKINTZA KE
SPORTING DE HERRERA20INTERNACIONAL CD
SANSE13ANTIGUA LUBERRI KE

JokalariaGolakPartiduak:

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa